LT   |   EN      Mano KU   |   
„Karjeros dienos 2016“: Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas kvietė į susitikimą-diskusiją „JTGMF absolventų karjeros keliai ir viražai“

Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas (JTGMF), prisidėdamas prie Klaipėdos universitete organizuojamų „Karjeros dienos 2016“ renginių, spalio 11 d. studentus, moksleivius bei dėstytojus pakvietė į susitikimą-diskusiją „JTGMF absolventų karjeros keliai ir viražai“. Labai džiugu, kad į fakultete organizuojamą renginį atvyko 8 JTGMF absolventai: Greta Srėbalienė (Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos mokytoja; JTGMF doktorantė; Jūrų aplinkos inžinerijos magistratūros studijų programos absolventė); Rūta Žilienė (Lietuvos jūrų muziejaus muziejininkė-biologė; JTGMF doktorantė; Ekologijos ir aplinkotyros magistratūros studijų programos absolventė), Simonas Keliotis (AB „Vakarų laivų gamykla“ inžinierius; Elektros inžinerijos bakalauro ir  Laivyno techninės eksploatacijos magistratūros studijų programų absolventas); Nerijus Strazdauskas (AB „Klaipėdos nafta“ vyresnysis vadybininkas; Uoto technologijos bakalauro ir Jūrų uostų valdymo magistratūros studijų programų absolventas), Sieniutis Narūnas  (UAB „BEGA“ Krovinių ekspedijavimo skyriaus vadovas; Uosto technologijų bakalauro ir Jūrų uostų valdymo magistratūros studijų programų absolventas); Martynas Ambrozaitis (AB „Klaipėdos nafta“  Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo eksploatacijos skyriaus vyresnysis technologas; Chemijos inžinerijos bakalauro studijų programos absolventas), Martynas Simutis (UAB „Gitana“ produktų vadybininkas; Technologijų valdymo magistratūros studijų programos absolventas), Lukas Norkevičius (UAB „Vakarų Baltijos laivų statykla“ inžinierius; Laivo inžinerijos bakalauro studijų programos absolventas, studijuoja Laivų projektavimas ir statyba magistrantūros studijų programoje).

Renginys prasidėjo nuo trumpo absolventų prisistatymo, kurio metu jie papasakojo ką ir kur dirba, kaip atrodo jų darbo diena – pasirodo, kai kam ji prasideda nuo didelio puodelio kavos ir šimto laiškų, o kai kam nuo plaukimo keltu, žuvies atšildymo ir delfinų maitinimo. Vėliau prasidėjo diskusija, kurią sukurti padėjo studentų klausimai, kuriuos visą savaitę prieš renginį jie galėjo mesti į specialią klausimų dėžutę. JTGMF absolventai, atsakinėdami į klausimus, akcentavo inžinerinių specialybių poreikį, negailėjo patarimų studentams kaip padaryti įspūdį darbdaviui, pabrėžė svarbiausias savybes, tokias kaip universalumą, mandagumą, motyvaciją, reiklumą sau ir pan. Taip pat paminėjo, kad be galo svarbu nuolat save tobulinti, mokytis kalbų, gerai nusimanyti IT srityje.

Be rimtų temų, buvo prisiliesta ir prie įsimintiniausių akimirkų studijų metais – absolventai su šypsena prisiminė pirmakursių krikštynas, praktiką miške, „cementovkę“, studijas užsienyje (ERASMUS), magistrantūros studijas, kai tarp dėstytojų ir studentų atsiranda kolegiški santykiai.

Renginio pabaigoje absolventai susirinkusiems Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos moksleiviams (lydinti mokytoja Marina Kostikova) ir studentams patarė niekada nenuleisti rankų, siekti savo tikslo, nes „jei vienos durys neatsidaro, visada gali įlipti pro langą – reikia tik labai norėti“.

Labai dėkojame JTGMF absolventams, kurie rado laiko apsilankyti fakultete ir sutiko pasidalinti savo sėkmės istorijomis, patarimais, kurie, tikime, padės moksleiviams ir studentams apsispręsti, kokiu keliu eiti planuojant savo ateitį.

JTGMF administracija

Kalendorius

<< Lap 2020 >>
PATKPŠS
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Artėjantys renginiai

Studijos Mokslas Paslaugos Kursai