LT   |   EN      Mano KU   |   
Informacinis renginys apie Interreg V-A Pietų Baltijos programą

Š.m. lapkričio 21 d. Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete prodekanė Rasa Viederytė vedė informacinį renginį apie Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos finansavimo galimybes. Renginio metu buvo pristatyti šios programos prioritetai ir tikslai, struktūra, tinkami regionai ir laukiami rezultatai.

Viederytė taipogi pristatė paskelbto kvietimo teikti paraiškas, kuris galios iki š.m. gruodžio 20 d., prioritetus ir tematines kryptis. Ji atkreipė dėmesį, jog šiame kvietime partneriai kviečiami teikti Projektų paraiškas pagal šias programos priemones:

2.1. Išplėsti Pietų Baltijos regiono gamtos ir kultūros paveldo objektus į tvaraus turizmo lankytinas vietas.

2.2. Padidinti žaliųjų technologijų naudojimą, siekiant sumažinti teršalų išmetimą Pietų Baltijos regione.

3.1. Pagerinti transporto kokybę ir aplinkosauginį tvarumą Pietų Baltijos regione.

4.1. Padidinti kvalifikuotos darbo jėgos dalį, dirbančią mėlynajame ir žaliajame ekonomikos sektoriuose Pietų Baltijos regione per bendrus bendradarbiavimo per sieną veiksmus.

Susitikimo metu daugiausiai dėmesio buvo skirta dviejų tematinių prioritetų pristatymui: „Žaliosios technologijos“ ir „Tvarus transportas“, kuriems ir skirta daugiausiai dėmesio paskelbtame 5-tajame kvietime teikti paraiškas.

Viederytė parodė ir pakomentavo 4 gautus pasiūlymus jungtis į tarptautines komandas prie šiuo metu intensyviai ruošiamų projektų paraiškų.

Ji taipogi apžvelgė visą reikalingą pateikti dokumentų paketą: paraiškos formas, deklaracijas, ketinimus bendradarbiauti, programos vadovą ir kitus susijusius dokumentus.

Prodekanė taipogi priminė, jog dar galima registruotis projekto idėjų aptarimo individualioms konsultacijoms, kurios vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke š.m. lapkričio 28 d. Į šias individualias konsultacijas atvyks atstovai iš Programos Jungtinio techninio sekretoriato ir informacinio biuro Lietuvoje, taigi tai puiki galimybė gauti patarimų ir siūlomos idėjos apžvalgą iš Pietų Baltijos programos atstovų.

Plačiau apie paskelbtą kvietimą galima rasti čia: https://southbaltic.eu/-/5th-call-for-proposals-is-open-

Nuoroda į pranešimą

Kalendorius

<< Lap 2020 >>
PATKPŠS
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Artėjantys renginiai

Studijos Mokslas Paslaugos Kursai