LT   |   EN      Mano KU   |   
Dekanato informacija
Pirmadieniais 11:00 – 12:00 val.
Antradieniais 15:00 – 16:00 val.
Trečiadieniais 11:00 – 12:00 val.
Ketvirtadieniais 15:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 12:00 – 13:00 val.

Kitomis valandomis prašome kreiptis:

el. p. dekanatas.jtgmf@ku.lt arba tel. 846 398 680

Jei turite klausimų dėl tvarkaraščio, prašome kreiptis į fakulteto administratorę:

el. p. administratorius.jtgmf@ku.lt arba tel. 846 398 684

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP)

 • Kuo naudingas LSP?
  Studento statusą įrodantis dokumentas. LSP – tai pagrindinis studento dokumentas, suteikiantis teisę naudotis universiteto biblioteka, naudojamas laikant egzaminus, identifikuojant studentus.
 • Suteikia nuolaidas ir lengvatas.
  LSP taip pat suteikia Tau teisę naudotis šalies viešojo transporto lengvatomis bei įvairiomis tik studentams skirtomis nuolaidomis visoje Lietuvoje.
 • Kartu su partnerystės programa.
  Turėdamas LSP dalyvausi partnerystės programoje, siūlančioje daug naudingų, Tavo studentiško biudžeto lėšas taupančių pasiūlymų.

 

Kaip gauti LSP?

Kad gautum Lietuvos studento pažymėjimą tau reikės:

 1. Pradžių pradžia. Registruokis tinklalapyje www.lsp.lt. Kai sistema patvirtins Tavo duomenis, įkelk į sistemą savo nuotrauką ir pasirink paslaugą „Naujo LSP užsakymas“. Nuspręsk, kaip ir kur atsiimsi pažymėjimą: rezervuok datą ir laiką pasirinktame banko skyriuje. Pasirink mokėjimo būdą – interneto banke arba banko padalinyje.
  2. Įpusėjai. Vėliau lauk elektroninio laiško, kuris praneš (primins) Tau apie pagamintą LSP. Kol lauksi pranešimo, prisijungęs www.lsp.lt gali sužinoti savo užsakymo būseną.
  3. Jau beveik rankose. Prieš vykdamas atsiimti LSP, atsispausdink LSP išdavimo sutartį. Sumokėk už LSP. Jei atsiimti LSP atvyksi į banko padalinį ir pageidauji atsiskaityti jame, atsispausdink mokėjimo kvitą.
  4. Dar truputį… Atvyk atsiimti LSP. Atvykdamas atsinešk sutartį ir pasirašyk ją darbuotojo akivaizdoje. Jei dar nesumokėjai už LSP, padaryk tai dabar. Jei pastebėjai netikslumų LSP nurodytuose duomenyse, informuok darbuotoją ir nepriimk LSP.
 2. Pagaliau… Tu jį turi! Sveikiname tapus teisėtu ir “dokumentuotu“ studentu! Drąsiai naudokis jo teikiamais privalumais – nuolaidomis, lengvatomis ir pan. O daugiau apie tai informacijos ieškok www.lsp.lt

Akademinė informacinė sistema –  tai sistema, prie kurios prisijungęs rasi svarbiausią su Tavo studijomis susijusią informaciją – studijų planą, mokesčių už studijas įmokas, įvertinimus už savarankiškus darbus bei egzaminus.

Nuoroda prisijungimui:

https://web.liemsis.lt/kuis/stp_prisijungimas

Pagrindiniai žingsniai:

Prisijungimas studentams → studento pažymėjimo (LSP) numeris arba 3 pirmos vardo raidės + 4 pirmos pavardės raidės → slaptažodis asmens kodas (pirmą kartą prisijungus, vėliau tavęs sistema paprašys jį pasikeisti).

Jeigu kartais pamiršai susikurtą slaptažodį – nesijaudink, užeik į dekanatą ir apie tai informuok savo inspektorę arba parašyk mums laiškelį adresu: dekanatas.jtgmf@ku.lt, mes išspręsime kilusias problemas J

Prisijungimas prie virtualiosios mokymosi aplinkos (VMA) – tai informacinėmis technologijomis grįsta informacinė mokymosi sistema, skirta studijų proceso gerinimui, efektyvesniam mokymosi medžiagos pateikimui ir pan. Daugelis dėstytojų naudodamiesi šia sistema studentams pateikia užduotis, papildomą mokymosi medžiagą, tai užtikrina kokybišką, greitą ir patogų dėstytojų ir studentų komunikavimą.

Prisijungimas prie VMA:

Internetiniame universiteto puslapyje susiraskite skirtuką [ Mano KU ] → spauskite[ Prisijungti ] → pasirinkite [Virtualioji mokymosi aplinka ]. Po šių žingsnių pateksite į pradinį aplinkos langą. Vartotojo vardą ir slaptažodį taip pat galima įvesti paspaudus ant dešiniajame lango kampe esančios nuorodos [Prisijungti] arba dešinėje esančiame blokelyje Prisijungti.

Jeigu jungiesi pirmą kartą arba pamiršai prisijungimo duomenis, nesijaudink, dėl prisijungimo duomenų drąsiai kreipkis el. paštu: pagalba@ku.lt – mes Tau padėsime J

Studijų įmoka mokama per dvi pirmąsias kiekvieno semestro savaites.

Studijų mokestis gali būti mokamas dalimis. Mokėjimo už studijas terminai:

 1. Rudens semestre 50 % semestro sumos sumokant iki rugsėjo 15 d., likusią 50 % semestro sumos – iki lapkričio 5 d.
 2. Pavasario semestre 50 % semestro sumos sumokant iki vasario 15 d., likusią 50 % semestro sumos – iki balandžio 5 d.

Mokėjimo kvitą (originalą) būtina pristatyti į dekanatą. Studentai, laiku nesumokėję už studijas arba laiku nepristatę mokėjimo kvito į dekanatą, braukiami iš studentų sąrašų be atskiro perspėjimo.

Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas: Klaipėdos universitetas
Gavėjo bankas: AB bankas ,,SWEDBANK”
Banko kodas: 73000
Atsiskaitomoji sąskaita: LT61 7300 0101 2922 9730
Mokėjimo paskirtis: mokestis už studijas, asmens kodas, JTGMF

Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas
Bijūnų g. 17
91225 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 86 80
El. paštas dekanatas.jtgmf@ku.lt

Prof. dr. Viktoras Senčila

Dekanas
Tel. (8 46) 39 86 81
El. Paštas
Bijūnų g. 17, kabinetas 220

Dalia Baziukė

Prodekanė
Tel. (8 46) 39 86 83
El. Paštas
Bijūnų g. 17, kabinetas 220

Dekanatas
Tel. (8 46) 39 86 80
El. Paštas
Bijūnų g. 17, kabinetas 220

Laura Tarozienė

Vyresnioji bibliotekininkė
Tel. (8 46) 39 89 87
El. Paštas
Bijūnų g. 17, kabinetas 210