LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Ispanų kalbos praktika ir kultūros pažinimas Kadise (Cádiz) pietų Ispanijoje (Andalūzijoje), Atlanto pakrantėje – 2020 m. vasario mėn.

SKUBUS NEPAPRASTOS KELIONĖS PASIŪLYMAS!

Ispanų kalbos praktika, kultūros pažinimas ir pramogos Kadise (Cádiz) pietų Ispanijoje (Andalūzijoje), Atlanto pakrantėje – 2020 m. vasario 13-21 d.

Klaipėdos universiteto Lituanistikos ir užsienio kalbų centras kartu su klubu Ático Hispánico, bendradarbiaudami su Kadiso universiteto Šiuolaikinių kalbų mokymo centru (UCA CSLM), organizuoja savaitės trukmės ispanų kalbos kursus ir kultūrinę-pažintinę programą.

  • Sertifikuoti ispanų kalbos kursai vasario 17–20 d., iš viso 10 val., nuo pirmadienio iki ketvirtadienio rytais arba po pietų (priklausomai nuo lygio);
  • Plati kultūrinė programa: Kadisas – unikalus miestas Atlanto pakrantėje, įkurtas daugiau kaip prieš 3000 metų; muziejuose ir kitose lankytinose vietose pamatysime įdomybių pradedant finikiečių, romėnų laikais ir nusikeliant į dabartį (Cámara Oscura, arba Tamsusis kambarys); galimybė pamatyti autentišką flamenco;
  • Laisvalaikis šiame nepaprasto grožio mieste ir pasivaikščiojimai Atlanto pakrante; vandenynas juosia beveik visą miestą; visus objektus miesto centre galima pasiekti ir pėsčiomis;
  • Galėsime susiorganizuoti išvykų ir į kitas vietas: Cheresą (Jerez), Seviliją, Gibraltarą.

Kelionės sąlygos ir kainos

Kelionę ir apgyvendinimą galite organizuotis individualiai arba su mūsų pagalba (praneškite iš karto).

Skrydį rekomenduotume 02.13 – 02.21, maršrutas į Jerez de la Frontera (CHR) – tai patogiausias variantas. Kol kas bilietų kaina (į abi puses) svyruoja apie 150 Eur. Tačiau yra ir kitų maršrutų.

Traukinys iš Chereso oro uosto į Kadisą 6,25 Eur (į abi puses 12,50 Eur).

Apgyvendinimą irgi galite organizuotis individualiai arba su mūsų pagalba (praneškite iš karto). Pasiūla kol kas nemaža, – žemiausios kainos, pavyzdžiui, Cadiz Inn Backpackers https://innhostels.com/cadiz/?lang=en, kur 7 naktys už 135 Eur 1 asmeniui keturviečiuose kambariuose su dviaukštėmis lovomis, dušas, WC, lengvi pusryčiai.

Taip pat yra puiki galimybė gyventi šeimose, galima ir po 2 žmones. Tuo pasirūpintų kursų organizatoriai Ispanijoje. Gyvenant šeimose 1 para 1 asmeniui (su pusryčiais ir pietumis / vakariene) 24 Eur. Iš svečių būtų prašoma iš anksto pateikti sveikatos pažymą.

Numatoma ispanų kalbos kursų kaina 1 žmogui gali būti iki 50.

Maisto kainos panašios, kaip Lietuvoje. Papietauti bus galima fakultete, kur vyks kursai. Maksimali pietų kaina 5 Eur (maisto daug). Kitų prekių kainos kiek žemesnės.

Prie pat Fakulteto yra paplūdimys. Kaip minėta, vandenynas plyti iš visų pusių – anksčiau Kadisas buvo sala. Oro temperatūra vasarį svyruoja nuo 14 iki 17 laipsnių, vandens temperatūra apie 16 laipsnių.

DĖMESIO: Vasario 20 d. bus visame pasaulyje žinomo Kadiso karnavalo atidarymas (http://lt.allexciting.com/carnival-cadiz/) ir privažiuos turistų. Todėl reikia kuo greičiau pasirūpinti ir skrydžiu, ir apgyvendinimu.

Panorusieji vykti prašome pranešti el.p. polyglosia@gmail.com (žinutės tema ELE en Cadiz), mob. 8 611 27662, nes reikės informuoti kursų organizatorius Ispanijoje. Taip pat nurodykite, kiek mokėtės.

Jei norėtumėte mūsų pagalbos perkant skrydžio bilietus ir apgyvendinimo paslaugas, praneškite iki gruodžio 19 d. (imtinai).