LT   |   EN      Mano KU   |   
Kontaktai

Klaipėdos universitetas
Informacinių technologijų skyrius
Herkaus Manto g. 84
92294 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 88 80
El. paštas informacines.technologijos@ku.lt

Andrej Šliamin
Vedėjas
Tel. (8 46) 39 88 30
Trumpas nr. 1830, mob. 7830
El. paštas andrej.sliamin@ku.lt

Arūnas Barakauskas
Biuro įrenginių specialistas
Tel. (8 46) 39 88 81
El. paštas arunas.barakauskas@ku.lt

Martynas Astrauskas
Informacinių sistemų ir technologijų inžinierius
Tel. (8 46) 39 88 84
El. paštas martynas.astrauskas@ku.lt

Rolandas Garška
Informacinių technologijų analitikas
Tel. (8 46) 39 88 88
El. paštas rolandas.garska@ku.lt

Edmundas Gricius
Padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Tel. (8 46) 39 88 89
El. paštas edmundas.gricius@ku.lt

Jelena Kirgizova
Padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistė
Tel. (8 46) 39 88 25
El. paštas jelena.kirgizova@ku.lt

Izolda Gelferienė
Vyresnioji aptarnavimo specialistė
Tel. (8 46) 39 88 80
El. paštas izolda.gelferiene@ku.lt

Mindaugas Stripeikaitis
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Tel. (8 46) 39 86 98
El. paštas mindaugas.stripeikaitis@ku.lt

Dainius Aponkus
Sveikatos mokslų fakulteto padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Tel. (8 46) 39 85 66
El. paštas dainius.aponkus@ku.lt

Evaldas Kunickas
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto padalinių ir sistemų aptarnavimo specialistas
Tel. (8 46) 39 86 44
El. paštas evaldas.kunickas@ku.lt

Mindaugas Šumskis
Informacinių sistemų ir technologijų programuotojas
Tel. (8 46) 39 88 24
El. paštas mindaugas.sumskis@ku.lt