LT   |   EN      Mano KU   |   
Seminaras „Psichosocialinė reabilitacija: biblioterapijos ir terapinio rašymo moksliniai tyrimai“
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 30/11/2017 - 02/12/2017
All Day

Location
Klaipėdos universiteto Aula Magna korpuse (PC Studlendas)

Categories


 

Lapkričio 30 d. Studlende prasidės tarptautinis seminaras „Psichosocialinė reabilitacija: biblioterapijos ir terapinio rašymo moksliniai tyrimai II, kurį remia Lietuvos mokslo taryba.

Seminare dalyvaus  mokslininkai iš Jungtinės Karalystės: Dr. Tony Wall (Česterio universitetas) ir Viktorija Field  (Kenterberio Kristaus bažnyčios universitetas), o taip pat mokslininkė iš Suomijos dr. Karolina Maanmieli (Juveskiulės universitetas). Svečiai ne tik skaitys pranešimus, bet ir vadovaus darbo grupėms: bus mokomasi kūrybiško rašymo užduotis panaudoti sveikatos priežiūros įstaigose, edukacijos inovacijų projektuose, siekiant reabilitacijos ir geresnės gyvenimo kokybės tikslų. Bus kalbama apie pozityvių minčių formavimą, diskutuojama, kaip padėti onkologiniams ligoniams, pasisakys mokslininkai ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš Vilniaus (prof. Dr. Aistė Diržytė,  prof. Dr.Daiva Janavičienė), Kauno (doc. Dr. Rytis Leonavičius). Dr. Karolinos Maanmieli vadovaujamos pratybos sužavės tvirta pozicija: siekti psichikos ligonių destigmatizacijos ir mokyti psichiatrijos ligoninių specialistus didesnio jautrumo.

Psichologai, bibliotekininkai, medikai, mokytojai kviečiami dalyvauti seminare, dalyviams bus išrašomi kvalifikacijos kėlimo sertifikatai.

Lapkričio 30 d. 17 val. Klaipėdos universiteto auloje socialinės programos metu neįgalieji pademinstruos breiko šokį, lyriniam susimąstymui nuteiks smuiko muzika. Tuo pat metu entuziastai įsteigs LIETUVOS BIBLIOTERAPIJOS ASOCIACIJĄ. Kuriama asociacija skatins skaitymą, propaguos literatūros meną, teiks metodines rekomendacijas, kaip skaitymą, rašymą panaudoti sveikatinimo tikslais, organizuos biblioterapijos mokymus. Steigėjais gali būti kiekvienas žmogus, pritariantis asociacijos tikslams.

Programa ir detalesnė informacija