LT   |   EN      Mano KU   |   
Seminaras „Skaitmeninė transformacija“
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 27/06/2019
09:00 - 15:30

Location
Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Categories


Birželio 27 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks seminaras „Skaitmeninė transformacija“. Verslui ir mokslui aktualias temas drauge su energijos valdymo, automatizavimo sprendimų ekspertais aptarti kviečia globaliu mastu veikianti kompanija „Schneider Electric“. Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti, o taip pat – pasidalinti žinia su kolegomis, studentais ir startuoliais, kuriems šis renginys būtų aktualus.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parką bei Schneider Electric, kuri yra viena pasaulinių lyderių elektros inžinerijos bei automatikos produktų, sprendimų ir paslaugų sferoje, sieja ne vien dėmesys aktualiausiems šiandienos procesams bei ateities tendencijoms, bet ir prasmingas bendradarbiavimas Lietuvos SGD klasterio rėmuose.

Klasterio partnerių organizuojamo renginio pranešimai apims platų temų spektrą – nuo svarbiausių skaitmeninės transformacijos aspektų apžvalgos iki skaitmenizuoto elektros paskirstymo tinklo bei naudos vartotojui pristatymo, įmonės duomenų valdymo ir IIoT, dalyviai turės progą susipažinti su EcoStruxure Machine naujienomis, sužinoti apie saugų pramonės procesų valdymą, aptarti tendencijas elektromobilių sektoriuje, taip pat laukia atsakymai į klausimą, kaip kasdienybėje mums gali padėti pats mažiausias pasaulyje elektros skaitiklis.

Renginys nemokamas.

Būtina išankstinė registracija: https://www.surveymonkey.com/r/5MLB66J

Renginio programa: