LT   |   EN      Mano KU   |   
Metodologinė vasaros stovykla
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 01/07/2018 - 05/07/2018
All Day

Location
Klaipėdos universiteto konferencijų salėje Studlende

Categories


Kviečiame dalyvauti METODOLOGINĖJE VASAROS STOVYKLOJE, kurioje prof. dr. David Bloome ir prof. Judith Green ves mokymus apie  diskurso tyrimus. Taip pat prof. dr. Laurie Katz  ves mokymus apie  etnografinius tyrimus.

JUDITH GREEN yra gerai pasaulyje žinoma interakcinių etnografinių tyrimų puoselėtoja, poros šimtų publikacijų apie interakcinės etnografijos epistemologiją, diskurso analizę, įvairius tyrimo metodologijų aspektus, autorė. Daugiau informacijos apie Judith Green. 

DAVID BLOOME yra išskirtinis (distinguished) mokymo/mokymosi srities profesorius, Vaizdo etnografijos ir diskurso analizės centro direktorius, įvairiais gyvenimo tarpsniais prisiimantis išskirtinius akademinius vaidmenis, pvz., JAV nacionalinės anglų kalbos mokytojų tarybos prezidentas, Nacionalinės kalbos ir raštingumo tyrimų konferencijos prezidentas, Amerikos edukacinių tyrimų asociacijos įvairių sekcijų vadovas, mokslinių žurnalų „Linguistics and Education“ bei „Reading Research Quarterly“ vyr. redaktorius ir kt. Savo tyrimuose fokusuojasi į tai, kaip žmonės naudoja rašytinę ir sakytinę kalbą mokymui/-si klasėje ir kitose aplinkose, kaip žmonės naudoja kalbą socialinių ryšių kūrimui ir palaikymui, žinių konstravimui, bendruomenių, socialinių institucijų, bendros istorijos ir ateities kūrimui. Daugiau informacijos apie David Bloome.

LAURIE KATZ yra vaikystės pedagogikos profesorė, įtraukiojo mokymo/-si ekspertė, specializuojasi mokytojų ir kitų specialistų rengime darbui su vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių. Prof. Katz yra daugelio straipsnių ir knygų bendraautorė ir autorė, aukšto lygio edukacinės krypties mokslinių projektų ekspertė, vadovė ir tyrėja, mokslinio žurnalo „Language Arts“ vyr. redaktorė. Savo tyrimuose ji vadovaujasi etnografine, naratyvine, diskurso analizės prieigomis bei sociokultūrinėmis ir edukacinėmis teorijomis. Daugiau informacijos apie Laurie Katz.

Vasaros stovykla organizuojama 2018 m. liepos 1-5 dienomis Klaipėdos universiteto konferencijų salėje Studlende (adresu: H. Manto 90-2, Klaipėda). Bus vertimas į lietuvių kalbą.

Mokymai apie diskurso analizę:            Mokymai apie etnografinius tyrimus:

14.00–20.00 val.   (su pertraukomis)         8.00–14.00 val. (su pertraukomis)

Mokymus finansuoja Lietuvos mokslo taryba.

Registracijos forma į mokymus apie diskurso tyrimus

Registracijos forma į mokymus apie etnografinius tyrimus

Kilus neaiškumams ar klausimams rašyti projekto specialistei Kristinai Lekutienei el. p. kristina.lekutiene@ku.lt

Mokymai finansuojami iš Dėl 2014–2020 metų
Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto
„Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“
Sutarties Nr. DOTSUT-252 (09.3.3-LMT-K-712-01-0174)