LT   |   EN      Mano KU   |   
Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros akademijos atidarymo šventė
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 12/07/2019
12:00 - 13:00

Location
Klaipėdos universiteto Mažoji Aula (VI korpusas)

Categories


Kaip ir kasmet, liepą–rugpjūtį Klaipėdos universitete (KU) vyks Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros akademija. Tai mėnesio trukmės kalbos ir kultūros kursai kitakalbiams, vykstantys Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete. Šįmet juose dalyvaus beveik 70 kursantų iš 17 šalių.

Kursantai kasdien intensyviai mokysis lietuvių kalbos ir dalyvaus kultūrinėje programoje, kur turės daug progų lietuvių kalbos žinias taikyti praktiškai.

Ši vasaros mokykla organizuojama jau 18-tą kartą ir jau spėjusi išgarsėti visame pasaulyje. Šįmet būsimieji vasaros kursų dalyviai atvyks iš tokių tolimų kraštų kaip: Australija, Filipinai, Indonezija, Japonija. Beje, šalių sąraše – ir Lietuva. Kartu su atvykstančiais dalyvauti kursuose užsieniečiais mokosi ir net vienas kitas Lietuvos pilietis. Gausiausiai kursantų susirinks iš Rusijos ir Ukrainos.

Šįmet penkiose skirtingo lygio grupėse dėstys iš viso 8 lituanistai, dirbs ir daugiau žmonių, – administratoriai, mentoriai, kultūros paskaitų dėstytojai ir renginių vedėjai.