fbpx Klaipėdos universitetas
LT   |   EN      Mano KU   |   
Konferencija „Naujas požiūris į korupciją: iššūkiai ir galimybės peržengiant viešojo sektoriaus ribas“
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 09/12/2019
10:00 - 13:00

Location
Aula Magna konferencijų salė

Categories


Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), kaip pagrindinė kovos su korupcija institucija Lietuvoje, įgyvendindama savo funkcijas korupcijos prevencijos srityje, kartu su Klaipėdos universitetu, gruodžio 9 d. (pirmadienį) Klaipėdos universiteto Aula Magna konferencijų salėje, rengia konferenciją  „Naujas požiūris į korupciją: iššūkiai ir galimybės peržengiant viešojo sektoriaus ribas“. Konferencija skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai pažymėti.

Numatomas renginio laikas 10.00 – 13.00 val., pranešimus skaitys Lietuvos teisės instituto ir Klaipėdos universiteto mokslininkai, visuomenės atstovai.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti įstaigų bei įmonių vadovai, taip pat ir kiti antikorupcinės aplinkos formavime dalyvaujantys asmenys. 

Registruotis į renginį reikia iki gruodžio 4 d. el. paštu (leonas.barisauskas@stt.lt) bei nurodyti į renginį atvyksiančio (-ių) asmens (-ų) vardą, pavardę ir einamas pareigas. Jeigu pageidaujate konferencijoje skaityti pranešimą, turite informuoti apie tai iki lapkričio 29 d. ir nurodyti pranešimo pavadinimą bei pageidaujamą trukmę. Tokiu atveju Jūsų pranešimas bus įtrauktas į renginio programą. Išsami programa užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta gruodžio 4 d. 

 Renginys nemokamas.