fbpx Klaipėdos universitetas
LT   |   EN      Mano KU   |   
„Iškeisk pamoką į paskaitą“
Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 19/11/2019 - 22/11/2019
00:00

Location
Klaipėdos universitetas

Categories


„Iškeisk pamoką į paskaitą“ lapkričio 18-22 dienomis jau 13-ąjį kartą atveria Klaipėdos universiteto (KU) duris būsimiems studentams.

Moksleiviai galės susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir universiteto profesoriais, docentais rinkdamiesi iš daugiau kaip 50 paskaitų ir laboratorinių užsiėmimų vykstančių KU bei 13 išvažiuojamųjų paskaitų.

Paskaitų metu sužinosi apie pneumobilio projektą, gilinsiesi į laivų avarijas. Sudalyvausi cheminiuose eksperimentuose bei paragausi „Kompetencijų picos“, o Jūros tyrimų institute klausantis ekspedicijos dalyvių pasakojimo trumpam nusikelsi į šaltąją Arktį. Ir tai tik maža dalis to, ką išgirsi, pamatysi ir pajusi dalyvaudamas „Iškeisk pamoką į paskaitą“ Klaipėdos universitete.

Registracija prasidės nuo spalio 31 dienos ir vyks iki lapkričio 14 d. 12 val.: https://www.ku.lt/moksleiviams/iskeisk-pamoka-i-paskaita/

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie bus patalpinti KU socialiniuose tinkluose ar www.ku.lt