LT   |   EN      Mano KU   |   
FiloCafé diskusija: ar fotografijoje galima užfiksuoti būtį?
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 07/12/2017
17:30 - 19:00

Location
„Terminalo – kavos studijoje“ ()

Categories


Kvietimas į FiloCafé diskusiją: ar fotografijoje galima užfiksuoti būtį?

Maloniai kviečiame Klaipėdos universiteto bendruomenę į antrąją Klaipėdos mieste duris atvėrusios FiloCafé diskusiją apie filosofijos ir fotografijos sankirtas su Klaipėdos universiteto ir Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto dėstytoju, fotografijos menininku Remigijumi Treigiu.

Kas ir kaip yra bylojanti tyla Remigijaus Treigio fotografijose? Kas slypi toje metafizinėje tyloje? Kokiu būdu vaizduotiškos erdvės, laiko, materijos projekcijos gali vesti į intensyvią ir turiningą tuštumą? Kas iš tikrųjų užfiksuojama nuotraukose? Galbūt fotografijose regimi daiktai tėra realybės grimasos ir mūsų iliuzijų simuliakrai? Šiais ir kitais klausimais diskutuosime kartu su fotografijos menininku Remigijumi Treigiu.

Pasimatykime šį ketvirtadienį (gruodžio 7 d.), 17.30 val. „Terminalo – kavos studijoje“ (Kurpių g. 7) ir prie kavos ar arbatos puodelio pasinerkime į filosofinę diskusiją!

Organizatoriai: „Mediėdros“ (šiuo metu steigiama KU „Medijų filosofijos ir kultūrinių industrijų“ studijų programos studentų, jaunųjų Klaipėdos regiono kultūrinių ir kūrybinių industrijų kūrėjų, menininkų, filosofų asociacija) bei KU Filosofijos ir kultūrologijos katedros vedėja dr. Ernesta Molotokienė.

Kontaktai:
Ernesta Molotokienė
Klaipėdos universiteto
Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto
Filosofijos ir kultūrologijos katedros vedėja
El. p. irama@inbox.lt
Tel. +37061460046