Studentams

Nuotolinių studijų procesas naudojant nuotolinių studijų priemones KU organizuojamas nuo 2020 m. kovo 30 d. Paskaitos bus vedamos naudojant video konferencijoms skirtas priemones (Big Blue Button, Zoom) paskaitų tvarkaraštyje nurodytu laiku, naudojant KU Virtualią mokymosi aplinką.

 • Bibliotekos darbo laikas 8:30 – 17:00. Lankytojams privaloma laikytis saugaus atstumo ir kitų būtinų sveikatos, saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių. Sekite informaciją Bibliotekos internetinėje svetainėje https://www.ku.lt/kub.
 • Svečiai ar kiti asmenys (negyvenantys bendrabutyje) į bendrabučius neįleidžiami.
 • Prašymai grąžinti studijų įmokas siunčiami Buhalterinės apskaitos skyriui el. paštu tuminiene@ku.lt

 

   Susisiekite

   Studentai, tiek darbuotojai raginami rūpimus klausimus pateikti el. paštu pagalba@ku.lt arba internetinio puslapio www.ku.lt apačioje esančioje klausimų formoje.

   Telefonu

   +370 46 398908

   El. paštu

   pagalba@ku.lt

   Darbo valandos

   Pirmadienis – penktadienis

   8:00 – 16:30

   KU vyksta nuotolinis mokymas. Kad procesas vyktų sklandžiai ir nekiltų trikdžių, labai prašome prieš paskaitas išbandyti nuotolinio mokymo video sistemas.

   Jei turite klausimų ar susiduriate su vienokia ar kitokia problema – pasikonsultuoti, kaip naudotis VMA ar BBB galite paštu pagalba@ku.lt. Tai bus daug greičiau ir efektyviau nei skambinti ITPC centro darbuotojams. Kadangi kreipiantis paštu pagalba@ku.lt galima matyti problemų/užklausų tendencijas, sekti jų sprendimo greitį, paskirti atsakingus asmenis ir t.t.

   Taip pat primename, kad dėl pagalbos dirbant su Moodle sistema galite kreiptis ir savo fakultetuose į šiuos asmenis:

   JTGMF M. Stripeikaitis mindaugas.stripeikaitis@ku.lt 8 46 39 86 98
   BRIAI V. Safronovas safronovas@gmail.com 846 39 86 38
   SvMF A. Skarbalienė aelita.skarbaliene@ku.lt 846 39 85 53

   SHMF D. Jakulytė dalia.jakulyte@ku.lt 846 398 580
   JTI A. Narščius, aleksas@apc.ku.lt 8 46 39 88 56

   Linkime sklandaus darbo!

    

   Darbuotojams

   • Nuo 2020 m. birželio 17 d. Universitete darbas organizuojamas įprastine tvarka, laikantis žmonių srauto valdymo, saugaus atstumo ir kitų būtinų sveikatos, saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
   • Darbo dienomis Universiteto patalpos atidarytos 7-18 val.
   • Fakultetų, institutų ir rektorato administracijos darbą organizuojamas įprastine tvarka, užtikrinant nustatytas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmens apsaugos priemonėmis sąlygas (rekomenduojama išlaikyti ne mažiau kaip 2 metrų atstumą tarp dirbančių darbuotojų, sumažinti galimybę patekti į darbo patalpas tretiesiems asmenims, pasirūpinti priemonėmis tinkamai rankų higienai ir dezinfekcijai).
   • Darbo metu nepriimti asmenų, turinčių gripo ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
   • Draudžiama atvykti ir būti darbe darbuotojams, jei pasireiškia gripo ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas 37,3°C ir daugiau, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
   • Nuo 2020 m. birželio 17 d. iki 30 d. atvirose erdvėse organizuoti Universitetui skirtus renginius, kuriuose dalyvaus nedaugiau kaip 700 žmonių, o uždarose erdvėse – iki 150 žmonių.

   Nuo 2020 m. liepos 1d. iki 16 d. atvirose erdvėse organizuoti Universitetui skirtus renginius, kuriuose dalyvaus nedaugiau kaip 1000 žmonių, o uždarose erdvėse – iki 200 žmonių.

    

   Aktuali informacija

   Darbuotojų saugos ir sveikatos, esant paskelbto karantino laikotarpiu potencialiai užsikrėtimo koronavirusu (covid-19) rizikai, taisyklės

   „Reaguojame į Vyriausybės nutarimą ir imamės prevencinių priemonių. Tačiau kviečiu nepasiduoti panikai ir laikytis rekomendacijų. KU Sveikatos mokslų vyresniųjų kursų studentus, atliekančius praktiką Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose, raginame likti praktikos vietose, prisijungti prie medikų bendruomenės bei taip išreikšti savo, kaip būsimų medikų, pašaukimą ir pilietinę valią“, – sako KU prof. dr. Artūras Razbadauskas.

    

    

   Psichologų rekomendacijos: kaip išgyventi karantiną/izoliaciją

   Dėl plintančios koronaviruso infekcijos privalome likti karantine (izoliuotis). Visa tai turi įtakos mūsų vidiniams išgyvenimams – daugelis mūsų jaučia padidėjusį nerimo lygį. Nerimas – tai normalus žmogaus organizmo atsakas į grėsmę, tačiau kartais jis tampa per stiprus. Per stiprus nerimas arba pastovus buvimas parengties būsenoje silpnina mūsų imuninę sistemą.

   Dalinamės gairėmis, kaip pasirūpinti savo psichologine gerove šiuo įtemptu laikotarpiu:

   Skubi nemokama emocinė ir psichologinė pagalba

   „Vilties linija“
   116 123
   Darbo laikas: visą parą
   Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai

   www.viltieslinija.lt