Studentams

 • Bibliotekos darbo laikas 8:30 – 17:00. Lankytojams privaloma laikytis saugaus atstumo ir kitų būtinų sveikatos, saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių. Sekite informaciją Bibliotekos internetinėje svetainėje https://www.ku.lt/kub.
 • Svečiai ar kiti asmenys (negyvenantys bendrabutyje) į bendrabučius neįleidžiami. 

   Susisiekite

   Studentai, tiek darbuotojai raginami rūpimus klausimus pateikti el. paštu pagalba@ku.lt arba internetinio puslapio www.ku.lt apačioje esančioje klausimų formoje.

   Telefonu

   +370 46 398908

   El. paštu

   pagalba@ku.lt

   Darbo valandos

   Pirmadienis – penktadienis

   8:00 – 16:30

   Jei turite klausimų ar susiduriate su vienokia ar kitokia problema – pasikonsultuoti, kaip naudotis VMA ar BBB galite paštu pagalba@ku.lt. Tai bus daug greičiau ir efektyviau nei skambinti ITPC centro darbuotojams. Kadangi kreipiantis paštu pagalba@ku.lt galima matyti problemų/užklausų tendencijas, sekti jų sprendimo greitį, paskirti atsakingus asmenis ir t.t.

   Taip pat primename, kad dėl pagalbos dirbant su Moodle sistema galite kreiptis ir savo fakultetuose į šiuos asmenis:

   JTGMF M. Stripeikaitis mindaugas.stripeikaitis@ku.lt 8 46 39 86 98
   BRIAI V. Safronovas safronovas@gmail.com 846 39 86 38
   SvMF A. Skarbalienė aelita.skarbaliene@ku.lt 846 39 85 53

   SHMF D. Jakulytė dalia.jakulyte@ku.lt 846 398 580
   JTI A. Narščius, aleksas@apc.ku.lt 8 46 39 88 56

   Linkime sklandaus darbo!

    

   Darbuotojams

   • Nuo 2020 m. birželio 17 d. Universitete darbas organizuojamas įprastine tvarka, laikantis žmonių srauto valdymo, saugaus atstumo ir kitų būtinų sveikatos, saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
   • Darbo dienomis Universiteto patalpos atidarytos 7-18 val.
   • Fakultetų, institutų ir rektorato administracijos darbą organizuojamas įprastine tvarka, užtikrinant nustatytas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmens apsaugos priemonėmis sąlygas (rekomenduojama išlaikyti ne mažiau kaip 2 metrų atstumą tarp dirbančių darbuotojų, sumažinti galimybę patekti į darbo patalpas tretiesiems asmenims, pasirūpinti priemonėmis tinkamai rankų higienai ir dezinfekcijai).
   • Darbo metu nepriimti asmenų, turinčių gripo ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
   • Draudžiama atvykti ir būti darbe darbuotojams, jei pasireiškia gripo ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas 37,3°C ir daugiau, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

    

   Aktuali informacija

   Darbuotojų saugos ir sveikatos, esant paskelbto karantino laikotarpiu potencialiai užsikrėtimo koronavirusu (covid-19) rizikai, taisyklės

   Psichologų rekomendacijos: kaip išgyventi karantiną/izoliaciją

   Dėl plintančios koronaviruso infekcijos privalome likti karantine (izoliuotis). Visa tai turi įtakos mūsų vidiniams išgyvenimams – daugelis mūsų jaučia padidėjusį nerimo lygį. Nerimas – tai normalus žmogaus organizmo atsakas į grėsmę, tačiau kartais jis tampa per stiprus. Per stiprus nerimas arba pastovus buvimas parengties būsenoje silpnina mūsų imuninę sistemą.

   Dalinamės gairėmis, kaip pasirūpinti savo psichologine gerove šiuo įtemptu laikotarpiu:

   Skubi nemokama emocinė ir psichologinė pagalba

   „Vilties linija“
   116 123
   Darbo laikas: visą parą
   Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai

   www.viltieslinija.lt