LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
X nacionalinė Lietuvos sociologų konferencija Klaipėdoje

Spalio 12–13 dienomis Klaipėdos universitete vyks kasmetinė Lietuvos sociologų konferencija „Sociologinio žinojimo autoritetas: poveikis, vertės kūrimas ir kvestionavimas“. Konferencijos metu sociologai ir šiomis temomis besidomintys mokslininkai pristatys vykdomus tyrimus, nuveiktus darbus, įžvalgas, diskutuos apie šių dienų visuomenės bei akademinės bendruomenės problemas.

Šių metų konferencija kviečia imtis refleksijos ir kalbėti, kodėl šiuolaikinėje visuomenėje sociologija ir mokslas apskritai vis dar turėtų išlaikyti išskirtinį statusą ir kodėl moksliniu žinojimu vis dažniau abejojama. Kviestiniai pranešėjai – gerai žinomi mokslo sociologai dr. Robertas Evansas (Cardiffo universitetas) ir dr. Filipas Vostalis (Čekijos mokslų akademija) – pasidalins savo mintimis, kaip kintanti visuomenė keičia mokslinio žinojimo statusą ir šių permainų priežastis. Šios temos svarbios visiems mokslininkams – ne tik sociologams.

Metinis sociologų sąskrydis visada yra atvira ir gyva diskusijų erdvė, todėl kviečiame KU akademinę bendruomenę apsilankyti, pasiklausyti intriguojančių pranešimų, pabendrauti su įdomiais žmonėmis.

Su programa ir tezėmis galima susipažinti konferencijos tinklalapyje: https://lsdkonferencija2018.wordpress.com/programa/

Plačiau apie konferenciją: https://lsdkonferencija2018.wordpress.com/

Konferencijos pradžia: 2018 m. spalio 12 d. (penktadienis), 14:00.

Diskusijų ir susitikimų vieta: Mažoji aula, Klaipėdos universitetas, Herkaus Manto g. 84.

Konferenciją organizuoja Lietuvos sociologų draugija ir KU Socialinių pokyčių studijų centras.

Renginį remia Lietuvos mokslo taryba.