LT   |   EN      Mano KU   |   
Vyks tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Biomedicininiai instrumentai ir technologijos 2017“
17-05-2017

Vyks tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Biomedicininiai instrumentai ir technologijos 2017“

Kviečiame Jus dalyvauti Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Medicinos technologijų katedros organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Biomedicininiai instrumentai ir technologijos 2017“, kuri įvyks auditorijų korpuse „Aula Magna- konferencijų salė“ gegužės 19 dieną, 10 val.

Pranešimų temos:
Virtualūs prietaisai diagnostikoje, gydymo procese; Fiziologinių procesų registravimo metodai; Fiziologinių sistemų modeliavimas; Sensorinės sistemos ir virtualūs prietaisai; Kraujotakos dinamika ir audinių charakterizavimas; Matavimai biomedicinoje ir biometrija; Vaizdų registravimas ir apdorojimas; Medicininė fizika ir radiacinė inžinerija; Telemedicina ir medicininė informatika; Stebėjimo sistemos.

Konferencijos organizatorius:
Klaipėdos universiteto, Sveikatos mokslų fakulteto, Medicinos technologijų katedra

Konferencijos medžiaga:
Pranešimų medžiaga bus išleista atskiru leidiniu. Straipsnio elektroninį variantą lietuvių, rusų ar anglų kalba (iki 4 psl. su lentelėmis ir paveikslais), anotaciją anglų kalba (iki 600 ženklų) bei pranešimo pavadinimą lietuvių ir anglų kalbomis siųskite e-paštu: mtk.svmf@ku.lt
Straipsnis renkamas A5 formato lape (teksto redaktorius Microsoft Word, šriftas Times New Roman 11 pt, šablonas pridedamas).

Konferencijos programa