LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Vyks paskaita-diskusija „Iššūkiai ir grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui“

Kovo 8 d., trečiadienį, 14 val. Klaipėdos universitete, Aula Magna konferencijų salėje (PC Studlendas, H. Manto 84) vyks paskaita-diskusija „Iššūkiai ir grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui“.

Šiuolaikinėje, greitai besikeičiančioje ir nuolatinį technologinį virsmą patiriančioje visuomenėje grėsmės, pavojai ir rizikos veiksniai nacionaliniam ir tarptautiniam saugumui yra dinamiški: tradicinės grėsmės įgauna vis naujų formų, pavojai tampa sunkiai nuspėjami, rizikos veiksniai gali būti ne iš karto identifikuojami. Todėl šalies saugumo ir gynybos klausimai darosi aktualesni visai Lietuvos visuomenei.

Renginyje dalyvaus: Lietuvos Respublikos Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala, Lietuvos kariuomenės, Strateginės komunikacijos departamento, vyriausioji specialistė Auksė Ūsienė, Ltn. Aristidas Gerasimavičius, Politikos ir komunikacijos mokslų katedros dėstytojai.

Renginys yra atviras į jį kviečiami visi, tiek studentai, tiek miestiečiai, visi, kuriems rūpi Lietuva ir jos saugumas.

Renginį organizuoja: „Jaunoji politikos akademija“ bei Klaipėdos universiteto Politikos ir komunikacijos mokslų katedra.