LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Vyks 10-oji jubiliejinė nacionalinė jūros mokslų ir technologijų konferencija

Balandžio 26-28 dienomis Palangoje vyks 10-oji jubiliejinė nacionalinė jūros mokslų ir technologijų konferencija

Apie konferenciją

Darnus žmogaus ir jūros sugyvenimas įmanomas tik pasitelkus naujus technologinius ir aplinkosauginius sprendimus, leidžiančius išsaugoti ekologinį aplinkos integralumą ir ekosistemų paslaugų kokybę. Šios konferencijos tikslas – pristatyti naujausius jūros mokslo ir technologijų pasiekimus Lietuvoje ir aptarti perspektyvas, siekiant glaudesnio bendradarbiavimo tarp mokslo, studijų, verslo ir savivaldos, taip išplečiant jūros mokslų galimybes.

Konferencijos dalyviai 
Mokslininkai, doktorantai ir tyrėjai iš visų Lietuvos mokslo ir studijų institucijų, jūrinio verslo, atsakingų institucijų, regiono administracijų, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir visi besidomintys jūrine tematika.

Konferencijos organizatoriai
Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centras, Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, Asociacija „Baltijos slėnis“.

Mokslinis komitetas
Prof. dr. Albertas Bitinas, dr. Nerijus Blažauskas, prof. dr. Inga Dailidienė, prof. dr. Darius Daunys, prof. dr. Zita Rasuolė Gasiūnaitė, prof. dr. Jolanta Janutėnienė, prof. habil. dr. Sergejus Lebedevas, doc. dr. Jūratė Lesutienė, doc. dr. Rima Mickevičienė, prof. habil. dr. Sergej Olenin, doc. dr. Renata Pilkaitytė, prof. dr. Artūras Razinkovas-Baziukas.

Daugiau informacijos