LT   |   EN      Mano KU   |   
Vytauto Didžiojo gimnazijoje – KU „Inžinieriaus diena“
08-03-2018

Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Jūrų inžinerijos katedra 2018 m. kovo 2 d. surengė „Inžinieriaus dieną“ Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje.

Renginyje lankėsi gimnazistai, kuriems įvairių sričių paskaitas skaitė universiteto dėstytojai. Jie supažindinti su jūrų transporto inžinerijos ir informacinių technologijų inovatyvia simbioze, makroprojektavimu inžinerijoje.

Mokiniams pristatyta vizuali Klaipėdos uosto apžvalga, papasakota apie suskystintų gamtinių dujų technologijų plėtrą Lietuvoje ir pasaulyje. Paskaitose kalbėta apie šiuolaikinius laivus ir plūdriuosius robotus, transporto ir vidaus degimo variklius. Gimnazistams pristatytos šiuolaikinės pramonės ir transporto vystymosi tendencijos. Be to, dėstytojai ir KU studentai papasakojo apie sumaniojo namo projektavimą ir statymą, taikant šiuolaikines IT technologijas.

Klaipėdos universiteto ir Vytauto Didžiojo gimnazijos bendruomenės džiaugiasi tęstiniu bendradarbiavimu ir mokinių noru kuo daugiau sužinoti apie inžinerinės ir IT krypties studijas. Gimnazijos bendruomenė dėkojo renginio organizatoriui Jūrų inžinerijos katedros vedėjui prof. habil. dr. Sergejui Lebedevui ir renginyje dalyvavusiems dėstytojams.