LT   |   EN      Mano KU   |   
Vizitas National Geographic kruiziniame laive „Orion“
22-05-2017

Vizitas National Geographic kruiziniame laive „Orion“

Klaipėdos universiteto Jūros mokslų ir technologijų centro, Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto bei Jūros tyrimų atviros prieigos centro delegacija svečiavosi National Geographic kruiziniame laive „Orion“, paprastai kursuojančiu tarp Arkties ir Antarktidos, tačiau užklydusiu ir į Baltijos jūrą.

Apsilankymo metu laivo ekspedicijos vadovė Alizé Carrère pristatė „Orion“ laivo pagrindines erdves, jų funkciją. National Geographic turistai, pasak ekspedicijos vadovės, tai savo karjerą baigę (į pensiją išėję) profesoriai, mokslininkai, didelių įmonių savininkai, kurie nėra abejingi gamtos išsaugojimui. Įdomu tai – kad Baltijos jūros unikalumas yra įdomus Amerikos mokslininkams – nuo gamtinių vertybių iki socio-kultūrinių aspektų. Baltijos jūros tyrimų srities specialistai domėjosi, kaip pristatoma Lietuvos jūrinė aplinka laivo turistams. Universiteto mokslininkų klausimai sužavėjo laivo kapitoną.

Dėkojame įmonei “Krantas Travel” ir dokt. Gretai Srėbalienei už unikalią galimybę apsilankyti moksliniame – turistiniame laive.