LT   |   EN      Mano KU   |   
„Vilnius Models“ vadovė: laibas kūnas, grožis ir ūgis – dar ne viskas
08-04-2016

Būdama 17-os, ji palydėjo į modelių agentūrą savo draugę.  Draugė atrankos nepraėjo, o Svajūnė Jackūnaitė buvo pastebėta ir pakviesta.  Netikėtai prasidėjusi modelio karjera po dešimtiems metų paskatino Svajūnę įkurti ir savo tarptautinę modelių agentūrą „Vilnius Models“.

Šiandien šią agentūrą atstovauja apie 70 modelių iš Lietuvos, Rusijos ir  Ukrainos, bendradarbiaujama su garsiausiomis pasaulio agentūromis – „Next Models“, „Women“, „IMG“, „Elite“ ir kt.  „Vilnius Models“ auklėtinių atvaizdai puošia leidinių „Vogue“, „Marie Claire“, Glamour“, „Cosmopolitan“ ir kitų žurnalų viršelius.

Kodėl ne visos gražios, lieknos ir aukštos merginos, turinčios sveiką odą ir sveikus plaukus, tampa top modeliais?  Kurie papildomi  kriterijai – charizma, ištvermė, vidinė motyvacija, pozityvumas, punktualumas – yra ne ką mažiau svarbūs nei išvaizda?

Kaip nusipelnyti fortūnos šypsnio ir kodėl Europoje neprigis Azijoje plintanti modelių androidų mada – žiūrėkite naujausioje laidoje „Įkvepianti sėkmė. Įdomių žmonių istorijos“.


Socialinis projektas „Įkvepianti sėkmė. Įdomių žmonių istorijos“ skirtas akademinei visuomenei, jauniems pradedantiems verslininkams, aktyviems visuomenės veikėjams ir visiems smalsiems žmonėms. Projektą asmeninėmis lėšomis kuria klaipėdietis verslininkas ir visuomenininkas Kazys Paulikas. Projekto partneris – „Media Dia. Komunikacija verslui“.