LT   |   EN      Mano KU   |   
Verslininkų dovana – įrenginys, skirtas būsimųjų elektros inžinierių mokymui
14-09-2021

KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto studentai, studijuojantys elektroinžineriją, gavo dovanų – UAB „Amekus“ vadovai šiandien į fakultetą atgabeno mokymuisi skirtą priešgaisrinės sistemos valdymo pultą.

Bendrovės atstovai, įteikę dovaną, neslėpė pragmatiškų interesų. „Norim, kad jaunąją kartą parengtumėt taip, jog jie, pradėję dirbti, jau žinotų esminius priešgaisrinės sistemos valdymo principus. Jaunas specialistas, jeigu bus turėjęs darbo su šiuo įrenginiu patirties, jau žinos, ką daryti, jei užsidega viena ar kita pulte esanti lemputė, kur ieškoti gedimų ir kaip juos šalinti. Visų tokių valdymo pultų veikimo principas yra panašus. Jeigu išmoksi dirbti su vienu, nebus sudėtinga perprasti ir kitų gamintojų sistemas“,- sakė UAB „Amekus“ projektų direktorius Aurelijus Karolis. Jo teigimu, be verslo ir mokslo bendradarbiavimo, be tinkamos įrangos, gerą specialistą parengti būtų sudėtinga.

Dovanotas įrenginys studentų praktiniams įgūdžiams stiprinti – ne vienintelis UAB „Amekus“ bendradarbiavimo su KU Jūros technologijų ir gamtos fakultetu pavyzdys. Įmonėje praktiką atliko elektroinžineriją studijuojantys jaunuoliai. Kad po studijų jie rinktųsi darbą būtent šioje bendrovėje, įmonė planuoja toliau finansiškai prisidėti prie jų studijų.