LT   |   EN      Mano KU   |   
Vasaros mokyklai pasibaigus
14-09-2018

Rugsėjo 5‒11 dienomis Klaipėdos universiteto Kūno kultūros katedra organizavo tarptautinę vasaros mokyklą „OUTDOOR SPORTS AND RECREATION EDUCATION SUMMER SCHOOL 2018“. Tai tęstinis, devintą kartą organizuotas laisvalaikio sporto renginys, Lietuvoje vykęs pirmą kartą. Kūno kultūros katedrai tai buvo didelė atsakomybė organizuoti ir įgyvendinti tokio mąsto renginius. Vasaros mokykloje dalyvavo Malagos universiteto, Bulgarijos Veliko Turnovo St.Cyril ir St.Methodius universiteto, Latvijos sporto akademijos, Varšuvos Jozefo Pilsudskio universiteto fizinio ugdymo Biala Podlaskjoje fakulteto bei Lietuvos universitetų -Vilniaus, Vytauto Didžiojo bei Klaipėdos – dėstytojai ir studentai. Iš viso – 44 dalyviai.

Vasaros mokyklos tikslas buvo mokytis kūrybiškai naudoti fizinio aktyvumo veiklas, siekiant išsaugoti bei stiprinti sveikatą.

Dienotvarkė buvo labai intensyvi: užsiėmimai prasidėdavo nuo ankstyvo ryto ir tęsdavosi iki vėlyvo vakaro. Vasaros mokyklos programoje buvo mokslinė konferencija ir daug fizinio aktyvumo veiklų: orientacinis sportas Klaipėdos miesto gatvėmis, netradiciniai žaidimai, pratimai su terapiniais kamuoliais, pratybos naudojant TRX diržus, išvyka į aukštapelkes. Vakarais savo šalis pristatė universitetų komandos. Šioje programos dalyje dalyviai atskleidė savo kūrybinius, meninius, oratorinius, bendravimo ir kitus gebėjimus.

Tiek dėstytojai, tiek studentai renginį įvertino puikiai, organizatoriai sulaukė daug pagiriamųjų žodžių. Dėkojame Klaipėdos universiteto rektoriui prof. A. Razbadauskui ir Lietuvos Olimpinei akademijai, kurių indėlis buvo svarus įgyvendinant visas numatytas veiklas.

Projekto vadovė Kūno kultūros katedros prof. dr. Asta Šarkauskienė