LT   |   EN      Mano KU   |   
Kviečiame dalyvauti pasaulinei vandens dienai skirtame nuotraukų konkurse
22-02-2022

Vandens dienos minėjimo proga skelbiame konkursą!

Ar žinojote, kuo kovo 22 d. yra įsimintina kiekvienam hidrologui – okeanografui? O gi būtent šią dieną yra minima Pasaulinė vandens diena. 2022 m. vandens diena kviečia atkreipti dėmesį į požeminio vandens svarbą, kadangi jis yra neatskiriama, nors ir nematoma vandens ciklo dalis.

Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto hidrologai-okeanografai ta proga skelbia konkursą. Iki 2022 m. kovo 11 d. atsiųskite nuotrauką, kurioje užfiksuotas vanduo. Jis gali būti bet kokioje būsenoje. Nesvarbu ar tai jūra, ar upelis tekantis prie tavo namų, galbūt labai tirštas rūkas, ar baloje atsispindinti vaivorykštė? Kovo 22 d. bus paskelbti trys nugalėtojai, kurių gražiausios nuotraukos puoš Jūros tyrimų instituto sienas, o nugalėtojams padovanosime dviejų savaičių plaukimą burlaiviu Baltijos jūroje maršrutu Gdanskas-Turku-Ščecinas, kuris vyks liepos/rugpjūčio mėn.! Konkursas skirtas 9-12 kl. moksleiviams.

Visų Jūsų nuotraukų lauksime el. paštu: hokstudijos@apc.ku.lt

Reikalavimai konkurso nuotraukoms:

  • Konkursui pateiktos nuotraukos turi atitikti konkurso temą.
  • Pateikdamas nuotraukas konkursui, dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs kūriniai, nepažeidžiantys kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šias nuotraukas neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.
  • Konkursui pateikiami tik skaitmeninių nuotraukų failai JPEG formatu, kurių raiška – ne mažiau 150 dpi, nuotraukos gali būti spalvotos arba nespalvotos. Nuotraukos turi būti originalios, be kompiuterinių montažų ir foto manipuliacijų.
  • Konkurso dalyvis gali pateikti iki 3 vnt. nuotraukų, kadrai neturi kartotis. Dėl pašto dėžutės apribojimų (jeigu vienos nuotraukos dydis yra 5MB ir daugiau) turėtų siųsti kiekvieną nuotrauką atskirame laiške.
  • Nuotraukos negali būti nepadorios, iššaukiančios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms, skatinančios rasinę, etninę diskriminaciją ar neapykantą.
  • Kartu su nuotraukomis turi būti pateikiamas aprašymas, kuriame nurodoma: pavadinimas, nuotraukos autoriaus vardas, pavardė (telefono nr.).
  • Konkurse dalyvaujančios nuotraukos bus viešinamos Klaipėdos universiteto socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos: hokstudijos@apc.ku.lt