LT   |   EN      Mano KU   |   
Užsienio žurnalistai domėjosi KU inovacijomis
12-09-2019

„Invest Lithuania”, „Klaipėda ID” ir Klaipėdos LEZ kvietimu uostamiestyje apsilankė užsienio žurnalistų, kurie specializuojasi įvairiose tematikose (finansai, plastiko gamyba ir perdirbimas, transportas), delegacija. Svečiams uostamiestyje buvo numatyta turininga programa, kurios metu jie susitinka su verslo organizacijomis, inovacijų kūrėjais, miesto valdžios atstovais. Visų jų tikslas – pristatyti Klaipėdos išskirtinumus ir galimybes verslui.

Klaipėdos universiteto (KU) Jūros tyrimų institute (JTI) atvykusieji apžiūrėjo modernias laboratorijas, kuriose gimsta inovatyvūs KU mokslininkų išradimai.

KU JTI universiteto mokslinę veiklą, studijas bei mėlynojo augimo strategiją pristatė KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dekanė doc. dr. Rima Mickevičienė bei  KU JTI Tarybos pirmininkė Viktorija Vaitkevičienė. Apie technologijų pritaikymo galimybes versle papasakojo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko informacijos vadybininkė Jurga Petraitė.

Prieš apsilankydami universitete, svečiai jau buvo spėję išbandyti vieną iš KU inovacijų – pasivažinėjo elektriniu autobusu „Dancer Bus“ – jį kuriant daug prisidėjo universiteto mokslininkai.

Sveikindamas atvykėlius KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas sakė neabejojantis kad po apsilankymo Lietuvos uostamiestyje „Užsienio spaudoje apie Klaipėdą turėtų pasklisti patys geriausi atsiliepimai“.

Viešnagės metu, žurnalistai iš Didžiosios Britanijos, Škotijos, Danijos, Lenkijos, Rusijos, Olandijos, Belgijos apžiūrėjo Klaipėdos uostą, susipažino su SGD terminalu „Independence“, viešėjo bendradarbystės erdvėje „Light House coworking“ ir kt. Laisvu nuo susitikimų metu jie keliaus pasižvalgyti po Nidos apylinkes.