LT   |   EN      Mano KU   |   
Už nuopelnus švietimo labui apdovanotas KU rektorius
10-06-2019

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ ordinus „Už meilę Klaipėdai“ išdalino švietimo, kultūros, verslo, pilietiškumo bei sveikatingumo ir sporto atstovams.

KU rektoriui prof. dr. Artūrui Razbadauskui įteiktas apdovanojimas Švietimo nominacijoje už Trečiojo amžiaus universiteto puoselėjimą Klaipėdoje.

Rektorius tokį apdovanojimą vadino įvertinimu visam universitetui.

„Tai vertinu ne kaip savo asmeninį, o kaip visos universiteto komandos pasiekimą. Tik komandinis darbas padeda pasiekti gerų rezultatų“, – atsiimdamas ordiną kalbėjo rektorius.

A. Razbadauskas Trečiojo amžiaus universitetą į Klaipėdą savo iniciatyva atvedė dar 2010 m. Jo teigimu, šio universiteto atsiradimu uostamiestyje norėta suteikti senjorams galimybę aktyviau dalyvauti miesto gyvenime.

„Pats, kaip gydytojas, mačiau vyresnio amžiaus žmonių bendravimo poreikį. Išėję į pensiją žmonės dažniausiai praranda bendravimo su kitais galimybę. Skatindami jų bendruomeniškumą nusprendėme įkurti universitetą“, – pasakojo KU rektorius.

Už nuopelnus švietimo srityje taip pat apdovanota Socialinių mokslų kolegija.

Apdovanojimai už nuopelnus Pilietiškume įteikti „Lyderystės konferencijos“ pastoriui Sauliui Karosui bei broliui Benediktui už jo organizuojamą „Vilties bėgimą“.

Kultūroje labiausiai nusipelniusiais pripažinti VšĮ „Klaipėdos šventės“ ir skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Verslo nominacijoje ordinas už socialiai atsakingą verslą įteiktas UAB „Seafish Trade“ bei Klaipėdos laisvajai ekonominei zonai (LEZ) – už verslo skatinimą Klaipėdoje.

Klaipėdos rankinio komanda „Dragūnas“ bei „Neptūno“ krepšinio klubas – nugalėtojai Sporto ir sveikatinimo nominacijoje.

Šių apdovanojimų metu pasikeitė ir asociacijos prezidentas. Dabartinis, 9-asis, asociacijos prezidentas Elijus Vainauskas regalijas perdavė 10-ajam – Remigijui Žiogui.

„Jaudinuosi labiau nei vesdamas vestuves“, – ką tik tapęs naujuoju asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ prezidentu juokavo R. Žiogas.

Tai pirmieji asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ apdovanojimai, surengti minint asociacijos 10-metį. Jų metu ne tik apdovanoti savo meile Klaipėdai pasižymėję asmenys ir organizacijos, bet ir padėkota ilgaamžiams asociacijos nariams. Buvę organizacijos prezidentai apdovanoti Garbės ordinais.