LT   |   EN      Mano KU   |   
Universiadoje dalyvavusi KU studentė: buvo įspūdinga
30-07-2019

Kūno kultūros ir sporto pedagogikos antrą kursą KU baigusi Erika Krūminaitė neseniai turėjo progą atstovauti universitetą svarbiausiose studentų sporto varžybose – Neapolyje vykusioje 30-ojoje vasaros Universiadoje.

400 m kvalifikaciniame bėgime 21-erių metų lengvaatletė pateko į pusfinalį su laiku 54.93 sek. Bendroje įskaitoje mergina užėmė 21-ąją vietą iš 41 dalyvės.

Nors Erika sako, kad tai nebuvo pats geriausias jos rezultatas, savo pasirodymu pasaulinio lygio varžybose liko patenkinta.

„Pasiruošimo varžyboms laikotarpį buvau susikoncentravusi į kojos gydymą, kadangi prieš tai patyriau traumą. Teko atsisakyti intensyvių treniruočių, tačiau tai man nesutrukdė kvalifikaciniame raunde pasiekti geriausią savo sezono rezultatą ir priartėti prie savo asmeninio rekordo – 54,63 sek.“, – tvirtino studentė.

Lietuvos studentų sporto asociacijos nuotr.

Erika – sportininkė nuo vaikystės. Savo sportinę karjerą pradėjusi dar nuo 8-erių metų iš pradžių 6 metus ji lankė sportinę gimnastiką, vėliau pradėjo vaikščioti į plaukiojimo pamokas, kol galiausiai pabandžiusi lengvąją atletiką – ja užsiima jau 7-erius metus. Per juos Erika spėjo sudalyvauti ne tik Europos bei ir pasaulinio lygio čempionatuose.

„Pasaulio jaunių čempionate esu užėmusi 14 vietą, Pasaulio jaunimo čempionate 20 vietą, 16 vietą užėmiau Europos jaunimo čempionate“, – vardijo KU studijuojanti mergina.

Erika teigia, kad Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijos KU jai, visą savo gyvenimą siejusiai su sportu, buvo puikus pasirinkimas ir suteikė progą, gyvenime pasitaikančią gal tik kartą.

„Šios studijos visiškai atitiko mano lūkesčius, o dėstytojai – tikri savo sričių specialistai, puikiai parengiantys studentus sėkmingai karjerai. Beje, jei ne studijos, nebūčiau turėjusi galimybės sudalyvauti Pasaulio studentų čempionate  – Universiadoje – įspūdingose varžybose su puikiu stadionu“, – pripažįsta Erika.

Kol kas, sportu intensyviai užsiimanti studentė, dar ne visiškai apsisprendusi dėl savo ateities karjeros, tačiau sako svarstanti apie apie policininkės darbą. (Na, ką jau ką, bet nusikaltėlius tokia policininkė tikrai pasivytų!)