LT   |   EN      Mano KU   |   
Teminis nemokamų seminarų ciklas Klaipėdos universiteto studentams „Asmeninės karjeros valdymas“
14-09-2015

Ženk tvirtus žingsnius savo sėkmingos karjeros link. Pažink save, išmok lavinti prisistatymo įgūdžius ir išgirsti kolegų mintis. Tavo karjera tik tavo rankose!

AŠ ŽINAU, KAS ESU – seminaras planuojamas 2015 m. spalio 6 d., antradienį. Trukmė: 14:00–16:00 val.

Savęs pažinimas – svarbi sąlyga siekiant užsibrėžtų gyvenimo tikslų. Seminaro metu susipažinsite su savęs pažinimo aspektų įvairove, pagalvosite apie save ir įžvelgsite galbūt dar neatrastų asmeninių savybių. Įvertinsite stipriausius savo charakterio bruožus ir nusistatysite vyraujantį temperamento tipą.

MANO POTENCIALAS: VERTYBĖS, INTERESAI, GABUMAI, KOMPETENCIJOS – seminaras planuojamas 2015 m. spalio 13 d., antradienį. Trukmė: 14:00–16:00 val.

Išgryninę savo vertybes, derindami gabumus su interesais bei žinodami pagrindines savo kompetencijas, klojame pamatą sėkmingai karjerai, nes imamės tų veiklų, kurios mus domina ir kurioms atlikti turime didžiausią potencialą. Seminaro metu galėsite išgryninti asmeninių vertybių visumą, geriau pažinti savo interesus ir konkrečias jų raiškos formas, įsivertinti savo gabumus, suprasti kokias galimybes o gal apribojimus karjerai jie sukuria bei tinkamai suvokti sritis, kuriose esate kompetentingi.

ASMENINIS EFEKTYVUMAS – seminaras planuojamas 2015 m. spalio 20 d., antradienį. Trukmė: 14:00–16:00 val.

Kai žmogus save vertina realiai ir teigiamai, jis netrypčioja vietoje, o ieško būdų kaip panaudoti savo privalumus ir įveikti trūkumus. Tik adekvatus savęs vertinimas gali būti gerų karjeros sprendimų pagrindas. Seminaro metu sužinosite kas sudaro savęs vertinimo esmę, analizuosime savęs suvokimą, asmeninių pasiekimų motyvaciją bei sėkmės poreikį.

EMOCIJOS IR KARJERA – seminaras planuojamas 2015 m. spalio 27 d., antradienį. Trukmė: 14:00–16:00 val.

Mūsų norai, mintys, emocijos tiesiogiai veikia mūsų pasirinkimus, elgesį. Todėl priimant karjeros sprendimus, ypač tokius, kurių pasekmės nukreiptos į ateitį, svarbu gebėti įsisąmoninti bei suprasti, kas su mumis vyksta šiuo metu, kokios emocijos mus apėmusios, kokios mintys lenda į galvą, kokiomis nuotaikomis gyvename pastaruoju metu ir kaip visa tai veikia mūsų ateities lūkesčius ir pasirinkimus.

Seminarus veda KU Studentų reikalų skyriaus specialistė, psichologė Jolanta Jonikienė.
Seminarų vieta bus tikslinama. PRIVALOMA REGISTRACIJA iki spalio 6 d.
Maloniai prašome registruotis el. paštu indre.simkiene@ku.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę, fakultetą, kursą ir telefono numerį, kuriuo su jumis galėtumėme susisiekti.

*Galima dalyvauti visuose seminaruose ar tik tuose, kurie jus labiausiai domina. Jeigu norite dalyvauti seminaruose, bet jums netinka laikas tai užsiregistruodami nurodykite kuriuose seminaruose norėtumėte dalyvauti ir kokiu laiku galėtumėte.