LT   |   EN      Mano KU   |   
Teismas nesuabejojo Klaipėdos universitete vykdomų studijų kokybe
20-09-2019

Neva nekokybiškai vykdytomis studijomis Klaipėdos universitetą apkaltinęs ir už studijas sumokėtus 4880-imt eurų atgauti norėjęs Indijos pilietis Mylisamy Murugasamy liko nieko nepešęs. Šmeižikišką informaciją paskelbęs ir į teismą dėl neva studijų kokybės kreipęsis buvęs studentas išgirdo Klaipėdos apylinkės teismo nuosprendį – teismas nusprendė, kad studijos Klaipėdos universitete vykdomos tinkamai, o Indijos piliečio ieškinys yra nepagrįstas ir neargumentuotas.

„Studijų kokybe Klaipėdos universitete mes nebuvome suabejoję nė sekundei, tačiau šis teismo sprendimas apgynė mūsų universiteto garbę, kurią šmeižikiškais teiginiais bandė sumenkinti buvęs studentas Mylisamy Murugsasamy. Nors teismas ir pripažino, kad studento kaltinimai yra visiškai nepagrįsti, bet tokie pasisakymai neabejotinai daro žalą universiteto prestižui.“, – teismo priimtą sprendimą komentavo KU rektorius prof. Dr. Artūras Razbadauskas.

Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekano prof. dr. Rimanto Balsio teigimu, toks studento elgesys yra sunkiai paaiškinamas, kadangi studijuodamas universitete Indijos pilietis nebuvo pats stropiausias studentas.

„Jo studijų rezultatai buvo prasti. Studentas dažnai praleisdavo paskaitas, todėl keista, kodėl jis kvestionuoja dėstytojų darbo ar studijų kokybę. Tai – pirmas toks atvejis, bet džiaugiamės, kad teismas viską vertino objektyviai ir apgynė mūsų garbę.“, – sakė prof. dr. R. Balsys.