LT   |   EN      Mano KU   |   
Susitikimas-diskusija Klaipėdos Baltijos gimnazijoje: KU indėlis ruošiant ateities inžinierius
24-02-2021

Vasario 23 d. Klaipėdos Baltijos gimnazija organizavo susitikimą – diskusiją, kurio metu apžvelgta Gimnazijos inžinerinių klasių veikla, pristatyti mokinių ir tėvų atsiliepimai. Susitikime dalyvavo Klaipėdos universiteto Atviro forumo koordinatorė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili, Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dekanė dr. Rima Mickevičienė, JTGMF bei JTI dėstytojai ir mokslininkai.

Klaipėdos universitetas, kartu su Klaipėdos pramonininkų asociacija, yra Baltijos gimnazijos partneris įgyvendinant inžinerinio ugdymo programą. Ši ugdymo programa sulaukė didelio populiarumo ir nuo 2018 metais startavusios vienos klasės su 18 mokinių išaugo iki penkių klasių su 129 mokiniais 2020 metais. Inžinerinio ugdymo programą Gimnazijai įgyvendinti padeda 10 Klaipėdos universiteto dėstytojų – mokytojų ir praktikų vadovų bei 11 verslo įmonių.

Susitikimo metu pristatyti mokinių ir tėvų apklausos apie pasitenkinimą programos kokybe rezultatai. Džiugu, kad Klaipėdos universiteto dėstytojų indėlis įvertintas pačiais geriausiais atsiliepimais – dėstytojų vedami praktiniai mokymai bei teorinės pamokos įvertintos kaip įdomios, pateisinančios mokinių ir tėvų lūkesčius, motyvuojančios siekti daugiau.

Net 85 proc. mokinių nurodė, kad baigę Gimnaziją planuoja toliau siekti aukštojo mokslo. Renginio leitmotyvu tapo Gimnazijos direktorės Jurgitos Račkauskienės išsakyta mintis – palinkėjimas, kad Klaipėdos miesto mokyklas baigę vaikai liktų studijuoti ir dirbti Klaipėdoje, kad gyventų ir kurtų miesto labui.