LT   |   EN      Mano KU   |   
Su KU susipažino LR Seimo Sveikatos reikalų komitetas
26-06-2019

Klaipėdos universitete (KU) apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto atstovai.

Studijų prorektorė dr. Sonata Mačiulskytė jiems pristatė KU istoriją, struktūrą, plėtros viziją, o Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros vedėja prof. dr. Daiva Mockevičienė papasakojo apie KU įdirbį alternatyviosios medicinos srityje.

Anot D. Mockevičienės, Papildomosios ir alternatyviosios medicinos studijų programa, kurią Lietuvoje vykdo tik Klaipėdos universitetas, tarp studentų darosi vis populiaresnė.

Svečiai KU išsakė ne vieną pagyrą dėl galimybių ir išskirtinumo Sveikatos mokslų srityje. Aptarta, kad universitetas gali didžiuotis savo moksline produkcija alternatyviojoje medicinoje.

Po oficialaus vizito KU, Sveikatos reikalų komiteto nariai apsilankė KU Jūros tyrimų institute.

Vizito institute metu buvo numatytas laboratorijų lankymas, kuomet vadovai dr. P. Rapalis, dr. M. Žilius ir dr. A. Tadžijevas supažindino su Vandens transporto ir oro taršos, Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos bei Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorijų veiklomis.

Komiteto nariai taip pat apžiūrėjo akvakultūros kompetencijų centro recirkuliacinės akvakultūros sistemą ir joje auginamas blyškiąsias baltakojes krevetes.

Vėliau KU Botanikos sode buvo supažindinti su fitoterapijos galimybėmis, o tada išvyko į Delfinų terapijos centrą.