LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Studentų dėmesiui! Skelbiamas paskolų sutarčių pasirašymo laikas

Paskolų sutarčių pasirašymas nuo 2022 m. kovo 25  d. iki 2022 m. balandžio 22 d.

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad studentai, kuriems 2022 m. pavasario semestrą pasiūlyta sudaryti valstybės remiamų paskolų sutartis, į kredito įstaigą „Swedbank“, AB dėl sutarčių sudarymo galės kreiptis nuo kovo 25 d.

Visą informaciją apie valstybės remiamų paskolų sutarčių sudarymą  studentai galės rasti kredito įstaigos „Swedbank“, AB interneto svetainėje www.swedbank.lt . Informacija bus teikiama ir trumpuoju telefonu 1884.

Primename, kad dėl valstybės remiamos paskolos sutarties sudarymo į kredito įstaigą „Swedbank“, AB gali kreiptis tik tie studentai, kurie 2022 m. pavasario semestrą pateikė Valstybiniam studijų fondui prašymą-anketą valstybės remiamai paskolai gauti ir yra įtraukti į patvirtintą studentų, kuriems siūloma sudaryti valstybės remiamų paskolų sutartis, sąrašą.

Studentai gali pasitikrinti, ar yra įtraukti į minėtą sąrašą, prisijungę prie savo prašymo-anketos per Valstybinio studijų fondo informacinę sistemą „Paskola-3“ https://studentai.vsf.lt/studentai/ .

Siekiant išvengti nesklandumų valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo laikotarpiu, studentai raginami nelaukti termino pabaigos ir dėl sutarčių sudarymo su kredito įstaiga susisiekti kuo anksčiau – nuo kovo 25 d.

Visą informaciją galite rasti Valstybinio studijų fondo tinklapyje adresu www.vsf.lrv.lt