LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Studentams prasidėjo papildomas paraiškų pildymas socialinėms stipendijoms gauti

Nuo 2021 m. gruodžio 2 d. iki gruodžio 12 d. Valstybinis studijų fondas priims papildomus prašymus socialinei stipendijai 2020 – 2021 studijų metų pavasario semestre gauti.

Socialinę stipendiją, kurios dydis yra 6,5 BSI (bazinė socialinė išmoka), t. y., 260 € per mėnesį, gali gauti visi aukštųjų mokyklų pirmosios, antrosios, trečiosios pakopų, vientisųjų ir profesinių studijų studentai, prašymų skirti socialinę stipendiją priėmimo metu atitinkantys bent vieną iš šių kriterijų:

1. yra vieni iš bendrai gyvenančių asmenų arba vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpąpagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą; 

2. turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;

3. yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę. Prašymai teikiami internetu, prisijungus prie fondo informacinės sistemos „Parama“  ir užpildžius naują prašymą „Socialinė stipendija“. Prisijungimo metu asmens tapatybė nustatoma elektroninės bankininkystės, elektroninio arba mobilaus parašo priemonėmis.

Detalesnė informacija:

Jurgita Medaišienė, vyriausioji specialistė; tel.: +370 658 30968; el. p.: jurgita.medaisiene@vsf.lt