LT   |   EN      Mano KU   |   
Studentai kviečiami teikti paraiškas socialinei stipendijai pavasario semestre gauti
20-01-2020

Nuo sausio 20 d. iki vasario 20 d. Valstybinis studijų fondas priims prašymus socialinei stipendijai 2019 – 2020 studijų metų pavasario semestre gauti.

Studentai, pretenduojantys į socialinę stipendiją (stipendijos dydis nuo 2020 m. sausio 1 d. – 126,75 Eur/mėn.), turi atitikti vieną iš šių kriterijų:

  1. būti iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą;
  2. turėti teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
  3. būti ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Primename, jog prašymai teikiami tik elektroniniu būdu Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinėje sistemoje „Parama“ (https://parama.vsf.lt).

Nepraleiskite progos!

Detalesnė informacija: Jurgita Medaišienė, vyriausioji specialistė; tel. (8 5) 2647153; el.p. jurgita.medaisiene@vsf.lt.