LT   |   EN      Mano KU   |   
Studentai kviečiami teikti paraiškas socialinei stipendijai gauti
16-09-2019

Nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 10 d. Valstybinis studijų fondas priims prašymus socialinei stipendijai 2019 – 2020 studijų metų rudens semestre gauti.

Studentai, pretenduojantys į socialinę stipendiją (stipendijos dydis – 123,50 Eur/mėn.), turi atitikti vieną iš šių kriterijų:

  1. būti iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą;
  2. turėti teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
  3. būti ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Primename, jog prašymai teikiami elektroniniu būdu Stipendijų ir finansinės paramos informacinėje sistemoje „Parama“ (https://parama.vsf.lt).

Nepraleiskite progos!

Detalesnė informacija: Jurgita Medaišienė, vyriausioji specialistė; tel. (8 5) 2647153; el.p. jurgita.medaisiene@vsf.lt.