LT   |   EN      Mano KU   |   
Socialinių mokslų fakultete vyks Jaunųjų mokslininkų (studentų) konferencija „Gerovės plėtra: iššūkiai ir aktualijos“
12-04-2017

Socialinių mokslų fakultete vyks Jaunųjų mokslininkų (studentų) konferencija „Gerovės plėtra: iššūkiai ir aktualijos“

Konferencijos metu siekiama suburti įvairių socialinių mokslų ir disciplinų studentus tam, kad socialinių mokslų specifika, aktualiausios jų problemos ir galimi iššūkiai būtų nagrinėjami iš įvairių perspektyvų – politinės, ekonominės, kultūrinės, geografinės komunikacinės ir kt. Toks tematikos pasirinkimas suteiktų pagrindą tarpdisciplininiam bendravimui bei supažindintų studentus su problemomis, kurios yra aktualios kitas specialybes bei institucijas atstovaujantiems kolegoms.

Konferencija vyks 2017 m. balandžio 27 d. (ketvirtadienį). Apie tikslų konferencijos laiką ir vietą kiekvienas užsiregistravęs bus informuojamas asmeniškai (registracijos metu nurodytu el. pašto adresu).

Dalyvių registracija vyks iki2017 m. balandžio 21 d. 15 val. Prašome užpildyti registracijos formą.

Straipsnio tekstai (popierinis ir elektroninis variantai) su mokslinio vadovo rekomendacija pateikiami iki gegužės 12 d. 15 val. Straipsnius siusti el. paštu erikazuperkiene@gmail.com. Kilus klausimams kreiptis apačioje nurodytais kontaktais.

Visi straipsniai, atitinkantys akademinius ir mokslinius reikalavimus, bus spausdinami konferencijos straipsnių leidinyje.

Daugiau informacijos