LT   |   EN      Mano KU   |   
Skelbiamas konkursas praktikoms lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienyje
11-02-2021

Švietimo mainų paramos fondas (toliau – Fondas) skelbia konkursą studentams atlikti praktiką lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienio šalyse 2021-2022 m. m. pagal Fondo direktoriaus patvirtintą programos įgyvendinimo tvarką.

Siūlomos praktikų vietos

Praktikos galimos tik šiose „ERASMUS+” ir kitų tarptautinių Aukštojo mokslo programų atrankos komisijos patvirtintose institucijose:

  1. Lituanistinės mokyklos ir lietuvių bendruomenės ES ir EEE šalyse
  2. Lituanistinės mokyklos ir lietuvių bendruomenės kitose šalyse

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienai priimančiai institucijai yra nurodytas su Ministerija suderintas praktikos vietų skaičius (skiriama po 2 praktikos vietas kiekvienai praktikos institucijai). Atkreiptinas dėmesys, kad atsižvelgiant į gautų paraiškų skaičių, priimančiųjų institucijų poreikius ir programos biudžetą, gali būti finansuota ir mažiau praktikos vietų. Skirstant finansavimą pirmenybė bus teikiama tiems kandidatams, kurie dalyvauja programoje pirmą kartą.

Praktikų trukmė ir laikotarpis

Galima praktikų trukmė – 2–6 mėnesiai. Praktikos lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose gali vykti nuo 2021-09-01 iki 2022-08-31. Siūlomų praktikos vietų sąrašuose nurodyti preliminarūs galimi praktikų laikotarpiai, į kuriuos būtina atsižvelgti teikiant paraiškas. Atrinkti ir patvirtinti kandidatai turės susiderinti konkrečias praktikos datas su priimančiosiomis institucijomis.

Daugiau informacijos: https://stipendijos.lt/galimybes/praktikos-lituanistinese-mokyklose-lituanistikos-centruose-ir-lietuviu-bendruomenese-2021-2022-m-m/#dalis-atrankos-s-lygos-ir-reikalavimai-kandidatams