LT   |   EN      Mano KU   |   
Sienos universiteto akademinė bendruomenė susipažino su KU: planuoja bendradarbiavimą
08-10-2019

KU SHMF Socialinių pokyčių studijų centro mokslo darbuotoja ir Filologijos katedros lektorė  dr. Giedrė Strakšienė pagal Erasmus + dėstymo mainų programą rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis skaitė paskaitas Sienos universitete. (UniSiena –  vienas seniausių universitetų Italijoje, įkurtas 1240 m.).

Temos, kuriomis lektorė sudomino Ugdymo, kultūros ir komunikacijos fakulteto bakalaurus ir magistrantus – komunikacija, komunikacinių gebėjimų ugdymas ir vadybinės/dramos veiklos taikymas edukaciniame kontekste.

Vizito metu vyko paskaitos, dalyvaujant gausiai auditorijai (susirinkdavo apie 100 studentų) bei dalinimasis dėstymo metodikos patirtimi su Sienos universiteto akademine bendruomene. Programos koordinatorius Mario Giampaolo, fakulteto dėstytojai Alessandra Romano, Claudio Melacarne, Marco Casinini ir kiti domėjosi Klaipėdos universiteto mokslinėmis veiklomis, studijomis ir tradicijomis, susitikimų metu buvo daug kalbama apie projektinio bendradarbiavimo galimybes ateityje.

Sienos studentai, ne tik aktyviai dalyvavo paskaitose, bet ir klausinėjo apie studijų galimybes Klaipėdoje. Džiugu, kad, beveik prieš dešimtmetį prasidėjusi draugystė su italais plečiasi, aprėpdama vis daugiau sričių bei žmonių.