LT   |   EN      Mano KU   |   
Sausio 6 d. KU Plėtros strategijos 2021-2030 pristatymas
30-12-2020

Sausio 6 dieną 13 val. Zoom platformoje vyks renginys, skirtas supažindinti bendruomenę su naująja Klaipėdos universiteto Plėtros strategija iki 2030 metų.

2021 m. Klaipėdos universitetas pradeda su nauja Plėtros strategija iki 2030 m. Remdamasis pasaulio ir šalies vystymosi tendencijomis artimiausiam dešimtmečiui, universitetas išskyrė tris strateginius plėtros prioritetus – tai kūrybingas žmogus, vertė regionui ir bendruomenės gerovė.

Remdamasis pamatinėms vertybėmis kaip atsakomybė, kūrybiškumas, atvirumas, laisvė ir dialogas, Strategijos įgyvendinimui universitetas kuria Atviro Forumo platformą.

Atviras Forumas – tai serija renginių, skirtų KU bendruomenei, KU partneriams ir visuomenei aktyviau įtraukti į nuolatinę konstruktyvią ir geranorišką diskusiją apie Universiteto plėtros procesus.

Sausio 6 d. Atviras Forumas startuoja pirmuoju renginiu #KUStrategija2030 #AtvirasForumas skirtu supažindinti su KU Strategija 2030 bei pristatyti ateities plėtros planus ir plėtros viziją.

Renginio pranešėjai: KU Rektorius prof. Artūras Razbadauskas, KU Tarybos pirmininkas Vytautas Grubliauskas, KU Rektoriaus patarėja dr. Rita Vaičekauskaitė, Klaipėda ID direktorė Eglė Songailienė, Klaipėdos miesto savivaldybės vyriausias patarėjas Ričardas Zulcas, Atviro Forumo koordinatorė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili.

Renginį galėsite stebėti „Klaipėdos universitetas“ Facebook paskyroje per live transliaciją. Pristatymo nuoroda: https://zoom.us/j/92411829358

Dalyviai turės galimybę renginio metu išsakyti savo mintis bei užduoti klausimus. Renginį moderuos Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili.

Visais klausimais kreiptis el. paštu gabriele.burbulyte-tsiskarishvili@ku.lt