LT   |   EN      Mano KU   |   
Rugpjūčio 1-5 d. Mokymai „Palydovinių duomenų taikymas vandens telkinių aplinkos stebėsenoje“
16-06-2022

Rugpjūčio 1-5 d. KU Jūros tyrimų institute vyks mokymai „Palydovinių duomenų taikymas vandens telkinių aplinkos stebėsenoje“. Mokymai yra skirti aukštųjų mokyklų studentams, Lietuvos organizacijų ir įmonių ekspertams bei kitiems suinteresuotiems asmenims neprofesionalams, kurių veikla yra susijusi su vandens aplinka ir jos stebėsena.

Mokymų metu bus supažindinama su palydoviniais duomenimis, jų praktiniu pritaikymu vandens biologinių bei fizikinių parametrų, taip pat priekrantės aplinkos tyrimams. Mokymus sudaro teorinės paskaitos, praktiniai užsiėmimai ir užduotys, ekspedicija Baltijos jūroje ar Kuršių mariose, darbas laboratorijoje, kartografavimas dronu.

Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų institutas vykdo Europos kosmoso agentūros finansuojamą projektą Qredo – Nuotolinių vandens stebėjimo metodų taikymo įgūdžių gerinimas aukštajame moksle (ang. Aquatic Remote Sensing in Higher Education). Vienas iš projekto tikslų – ekspertų, ateitį siejančių su vandens telkinių ir jų aplinkos stebėsena rengimas, kvalifikacijos kėlimas ir įgūdžių tobulinimas.

Registracija iki 2022 m. liepos 1 d. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/k2yEKvTgGPrE5eeL9