LT   |   EN      Mano KU   |   
Pyragų dienos aukos pastiprins „Carito“ globotinių sveikatą
16-12-2021

Lapkričio pradžioje Klaipėdos universitete vykusi Pyragų diena ir per ją į aukų dėžutę sukritusio aukos tapo kalėdinėmis dovanėlėmis, pradžiuginusiomis Klaipėdos Marijos Taikos karalienės parapijos „Carito“ Senjorų klubo „Iš širdies į širdį“ narius. Dovanų krepšelius tradiciniame klubo susibūrime perdavė KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, čia atpažinęs ne vieną KU Trečiojo amžiaus universiteto lankytoją.

Nuoširdžios padėkos už dėmesį, klubo narių eilėraščiai ir net sudainuota daina – visa tai su geriausiais palinkėjimais iš vienišų senolių lūpų skrieja KU bendruomenei, ne pirmus metus puoselėjančiai šiltą ryšį su šios parapijos „Caritas“ globotiniais. Praėjusiais metais prieš prasidedant Adventui jiems  KU bendruomenė dovanojo nupintus Advento vainikus, šiemet Senjorų klubo nariai pastiprins sveikatą vitaminais. Bet labiausiai pagyvenę žmonės džiaugiasi dėmesiu ir bendravimu bei naujomis patirtimis, kurias dovanoja ryšys su KU – čia praktiką atliekantys KU studentai iš užsienio šalių jiems surengė ne vieną nacionalinių patiekalų degustaciją, pasakojo apie savo gimtųjų šalių kultūrą ir papročius. Jų dėka senoliai sakosi turėję galimybių pakeliauti net po tokias tolimas šalis kaip Kinija, Kamerūnas ar Gana.

Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos „Caritas“ koordinatorė susitikime KU rektoriui perdavė Padėkos raštą Universiteto bendruomenei su Šv. Motinos Teresės žodžiais apie mažų gerų darbų svarbą: „Dažniausiai manome, kad bet koks mūsų veiksmas pasaulio mastais tėra lašas vandenyne, tačiau iš tiesų juk be to trūkstamo lašo ir vandenynas būtų mažesnis“.