LT   |   EN      Mano KU   |   
Puiki žinia studentams – veiklą pradeda Klaipėdos universiteto teatras
01-10-2018

Spalio 1 dieną oficialiai veiklą pradeda Klaipėdos universiteto (KU) Studentų teatras. Nors jis gyvavo nuo pat universiteto įkūrimo, galimybę vaidinti scenoje turėjo tik kai kurių studijų programų studentai. Nuo šio rudens teatras tapo demokratiškas, atviras ir prieinamas kiekvienam studijuojančiajam KU.

„Kviečiame įvairių pakopų ir studijų programų studentus dalyvauti naujo teatro kūrimo procese. Teatro studijoje įgysite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, susirasite naujų draugų, susipažinsite su vaidybos, režisūros, scenos kalbos ir judesio pagrindais, kursite vaidmenis studentiškuose spektakliuose, gal net pabandysite savo jėgas režisuodami ar kurdami dramas, rašydami scenarijus“, – kalbėjo dr. Jūratė Grigaitienė, universiteto teatrui vadovausianti kartu su doc. Virginija Kochanskyte.

Jau spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje KU bendruomenę teatras pakvies į spektaklių „Duobė“, „Maratonas“ (pagal A. Ambraso kūrybą) ir „Sudužusios širdies istorija“ (pagal S. Turuneno kūrybą) peržiūras.

Nauji nariai bus priimami spalio 8, 11, 15 dienomis nuo 16 iki 17 val. Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Teatro studijoje (319 auditorija). Daugiau informacijos telefonu: 8 670 098 33.

„Kiekvienas save gerbiantis universitetas vertas turėti studentų teatrą, nes rampų šviesoje lengviau išskleisti savo talentų sparnus ir kilti aukštyn!“, – įsitikinusi dr. J. Grigaitienė.