LT   |   EN      Mano KU   |   
Premjeras Saulius Skvernelis lankėsi Klaipėdos universitete: „Iš vyriausybės palaikymas visada bus“
04-03-2019

Kovo 1 dieną, Klaipėdos universitetas lankėsi premjeras Saulius Skvernelis, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Seimo nariai Algimantas Kirkutis, Dainius Kepenis, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir kiti svečiai.

Vizito metu buvo aplankytos KU Jūros tyrimų instituto laboratorijos, surengtas susitikimas su Universiteto bendruomene. Jo metu premjeras sakė, jog Vakarų Lietuvos regionui reikalingas stiprus universitetas.

„Kokybė, kokybė ir dar kartą kokybė yra labai svarbu. Linkiu, kad universitetas gyvuotų ne tik dešimtmečius, šimtmečius, bet ir būtų garsus už Lietuvos ribų kaip stiprus, specializuotas universitetas. Iš Vyriausybės palaikymas visada bus, jei matysime, kad daromas progresas, kad eurai duoda grąža ir pridėtinę vertę“, – sakė ministras pirmininkas.

Tuo metu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tikino, jog Klaipėda gali tapti vienu iš esminių sveikatos centrų šalyje.

„Dar studentas buvau, kai buvo tokios šnekos, kurios, deja, jomis likdavo. Tikiuosi, kad turėsime istorinį šansą prie to prisidėti. Jei universitetai susitelks, galime turėti sveikiausią šalį. Japonai dar visai neseniai turėjo tokias problemas, o mes mažas kraštas, mums lengviau padaryti. Čia raktas yra universitetai. Nieko nebus, jei neturėsime specialistų, kurie padės išauginti sveikus vaikus“, – teigė A. Veryga.

Po susitikimo su KU bendruomene, svečiai buvo pakviesti dalyvauti iškilmingame Lietuvos akademinės bendruomenės forume „Šiuolaikinės sveikatos tausojimo ir stiprinimo politikos integravimas į šalies sveikatos apsaugos sistemą“.