LT   |   EN      Mano KU   |   
Prasidėjo tarptautinė vasaros mokykla Baltic Summer School 2017
20-07-2017

Prasidėjo tarptautinė vasaros mokykla Baltic Summer School 2017

Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete liepos 17-30 dienomis vyksta tarptautinė vasaros mokykla Baltic Summer School 2017. Jos tikslas – skatinti švietimo internacionalizavimą ir Baltijos jūros regiono universitetų bendradarbiavimą informacinių technologijų srityje. Organizatoriai – Vokietijos Rostoko universitetas bei KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas.

Šiemet ši vasaros stovykla sulaukė 17 dalyvių iš 8 pasaulio valstybių ir 13 šios mokyklos ALUMNI narių, kurie prisimindami ankstesnių mokymų įspūdžius net ir po 7 metų ir vėl mielai prisijungia prie šios vasaros mokyklos veiklos.

Mokymų metu numatyti šeši skirtingi moduliai susiję su kompiuterių mokslais, IT technologijomis, IT apsauga. Po pamokų numatyta ir kita kultūrinė bei pramoginė veikla –  turas po Klaipėdos senamiestį, ekskursija į Kuršių Neriją, tarptautinė vakaronė International party, skirta artimiau susipažinti tiek su lietuviškomis tradicijomis, tiek puiki proga pamatyti draugus iš kitų pasaulio kampelių ir nors truputėlį prisiliesti prie jų kultūros. Vėliau dalyvių lauks apsilankymas įmonėse UAB Omega Technology, IT kompanijoje, kuri teikia projektų valdymo sistemas ir paslaugas naftos ir dujų pramonei bei AB „KN“, kurios veikloje įvairių procesų valdymui taip pat labai svarbios IT technologijos.