LT   |   EN      Mano KU   |   
Prasidėjo registracija į projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą“
05-03-2019

Klaipėdos universitetas jau 12-ą kartą kviečia moksleivius iškeisti pamoką į paskaitą! Tai puiki galimybė susipažinti su skirtingų mokslo krypčių profesoriais, docentais, dalyvauti paskaitose, kurios vyks ne tik Universiteto auditorijose, bet ir laboratorijose.

Pasinaudok galimybe trumpam tapti Klaipėdos universiteto studentu ir 2019 m. kovo 25 – 29 dienomis atvyk į siūlomas paskaitas. Jų – net 38! Pats nuspręsk, kuriose iš jų dalyvausi. Tarp siūlomų paskaitų – povandeninė archeologija Lietuvoje, konfliktų archeologija, ekonominė politika,  visokio video turinio kūrimas: perspektyvos Lietuvoje, reklamos kūryba: nuo ko pradėti?, baimės anatomija: kaip nugalėti viešo kalbėjimo baimę?, streso valdymas, rezonanso reiškinys mechanikoje. Visą siūlomų paskaitų sąrašą gali rasti čia.

Projekto „Iškeisk pamoką į paskaitą“ metu, Klaipėdos universiteto dėstytojai atvyksta ir į mokyklas. Ugdymo įstaigoje galimos šios paskaitos: komunikacija ir kūryba, informacinių technologijų revoliucija ir jos poveikis visuomenei, sveikos gyvenimo aplinkos formavimo formulė, žmogus ir architektūra: XXI amžiaus fenomenas ir daugelis kitų. Sąrašą rasi čia.

Nesnausk ir į paskaitas registruokis iki 2019 m. kovo 20 d. 12 val. Klaipėdos universiteto svetainėje.