LT   |   EN      Mano KU   |   
Prasidėjo paraiškų priėmimas socialinei stipendijai gauti rudens semestrą
15-09-2015

Nuo 2015 m. rugsėjo 15 d. iki spalio 10 d. įskaitytinai Valstybinio studijų fondo informacinėje sistemoje „Parama“ priimamos studentų paraiškos socialinei stipendijai gauti rudens semestrą.

Socialinės stipendijos yra teikiamos studentams, kurie atitinka vieną iš šių kriterijų:

  • yra iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą;
  • turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
  • yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Sistema bus uždaroma spalio 10 d. vidurnaktį. Iki šio termino nepateikusieji paraiškų ar nepristatę Fondui reikiamų dokumentų, nesureagavę į Fondo atsiųstas žinutes ir laiku neištaisę nurodytų trūkumų, nebus įtraukti į sąrašus ir socialinės stipendijos gauti negalės.

Šiuo metu socialinės stipendijos dydis – 114 Eur per mėnesį. Stipendija studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos. Studentai, kuriems socialinė stipendija buvo paskirta praėjusį semestrą, jei nepasikeitė socialinės aplinkybės, turėtų neužmiršti pateikti naują prašymą, nes negavus paraiškos stipendijos mokėjimas nėra pratęsiamas.

Daugiau informacijos:
Valstybinis studijų fondas tel. (8 5) 264 7153
www.vsf.lt