LT   |   EN      Mano KU   |   
Paskirtos Klaipėdos pramonininkų asociacijos vienkartinės stipendijos
20-06-2016

Universiteto atrankos komisija, vadovaudamasi Klaipėdos pramonininkų asociacijos Tarybos 2007 m. sausio 12 d. sprendimu Nr. 6 patvirtinta Klaipėdos pramonininkų asociacijos vienkartinių stipendijų Klaipėdos universiteto studentams skyrimo metodika, iš pateiktų dešimties studentų kandidatūrų 2016 metų Klaipėdos pramonininkų asociacijos vienkartinėms stipendijoms gauti atrinko:

  • Liną Karužienę, Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto lietuvių filologijos ir suomių kalbos studijų programos absolventę už bakalauro baigiamąjį darbą „Lietuvių ir suomių kalbų kontaktai ir jų tyrimo istorija“ (darbas įvertintas 10 balų).
  • Aidą Vainutytę, Socialinių mokslų fakulteto viešojo administravimo studijų programos absolventę už bakalauro baigiamąjį darbą „Socialinė rinkodara Klaipėdos mieste socialinės reklamos aspektu“ (darbas įvertintas 10 balų).

Klaipėdos pramonininkų asociacija šiems studentams skiria 150 Eur dydžio vienkartines stipendijas.

Klaipėdos pramonininkų asociacijos vienkartinėms stipendijoms pretenduoti gali pirmosios, antrosios pakopų ir vientisųjų studijų baigiamųjų kursų pažangūs, visuomeniškai aktyvūs studentai, savo baigiamuosiuose darbuose nagrinėjantys Klaipėdos miesto ir regiono problematiką, verslo bei ekonominės plėtros aktualijas, galimybes ir perspektyvas.

Sveikiname stipendijų laureates!

 


Daugiau informacijos…
Studentų reikalų skyrius
Tel.: (8 46) 398996, 398967