LT   |   EN      Mano KU   |   
Paskirtos Klaipėdos pramonininkų asociacijos vienkartinės stipendijos
27-06-2018

Klaipėdos pramonininkų asociacija 2018 metais vienkartines stipendijas skiria šiems Klaipėdos universiteto inžinerinių specialybių studentams:

  • Aurelijai Norutienei, Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto jūrų uostų inžinerijos bakalauro studijų programos 2018 m. absolventei už bakalauro baigiamąjį darbą „SGD tiekimo į skirtingas Lietuvos teritorijas analizė“;
  • Martynui Macikui, Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto elektros inžinerijos bakalauro studijų programos 2018 m. absolventui už bakalauro baigiamąjį darbą „Šiuolaikinio gatvės apšvietimo valdymo sistemos projektas“.

Klaipėdos pramonininkų asociacijos į vienkartines 150 Eur stipendijas pretenduoti gali pirmosios, antrosios pakopų ir vientisųjų studijų baigiamųjų kursų pažangūs, visuomeniškai aktyvūs inžinerinių specialybių studentai, savo baigiamuosiuose darbuose nagrinėjantys Klaipėdos miesto ir regiono problematiką, verslo bei ekonominės plėtros aktualijas, galimybes ir perspektyvas.

Sveikiname stipendijų laureatus!

 Daugiau informacijos