LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universiteto studentei – premija už pasiekimus hidrologijoje ir okeanologijoje
10-06-2019

Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto hidrologijos ir okeanografijos studijų programos II kurso magistrantė Laura Nesteckytė apdovanota Vydūno jaunimo fondo prof. Stepono Kolupailos vardo premija.

Iš Rietavo kilusi L. Nesteckytė šiuo metu dirbanti Lietuvos hidrometeorologijos tarnyboje, Palangos aviacinių stebėjimų skyriuje sakė, kad dėl šis apdovanojimas skatina ją tobulėti.

„Jaučiuosi įvertinta ir paskatinta dar labiau augti. Šios premijos laimėjimas – puikus įrodymas, kad esu ten, kur turiu būti, ir kad ši sritis man tikrai tinka“, – sakė studentė.

Tokią studijų programą Laura pasirinko ne šiaip sau. Mergina sako, kad visada domėjosi gamta ir jūra, todėl sužinojusi, kad Klaipėda turi hidrologijos ir okeanografijos studijų programą – nesudvejojo.

Didžiausią trauką pasirinktoms studijoms ji pajuto praktikos universitete metu.

„Studijų metų buvo pakankamai daug aktyvios praktikos, kurios metu turėjau galimybę įgyti praktinės darbo patirties, o ne tik teorinių žinių. Praktikos metu man buvo suteikta galimybė vykti į ekspediciją Islandijoje. Dalyvavau dviejuose jos etapuose. Šios praktikos metu dar labiau susižavėjau jūra“, – tvirtino KU studentė.

Pasak premijos laimėtojos, motyvacijos siekti puikų rezultatų jai toli ieškoti nereikia, kadangi myli tai, ką daro.

„Kai užsiimi mėgstama veikla ir tau patinka tavo studijų kryptis – motyvacija ateina savaime“, – teigė Laura.

Štai todėl mergina ir kitiems linki ieškant savęs klausyti širdies balso, o ne aplinkinių nuomonių.

Šiuo metu Laura svarsto, kaip tikslingai ir prasmingai panaudoti laimėtą premiją.

Vydūno jaunimo fondas (JAV) kasmet vienam Klaipėdos universiteto studentui skiria prof. Stepono Kolupailos vardo vienkartinę premiją už aukščiausius akademinius pasiekimus, ypatingą darbštumą ir sugebėjimus studijuojant geodezijos, hidrologijos ar joms artimose kryptyse, dalyvaujančiam visuomeninėje, studentų organizacijų ir/ar kultūrinėje veikloje.