LT   |   EN      Mano KU   |   
PASKELBTI GERIAUSI 2016 m. KLAIPĖDOS UNIVERSITETO SPORTININKAI
01-12-2016

PASKELBTI GERIAUSI 2016 m. KLAIPĖDOS UNIVERSITETO SPORTININKAI

Lapkričio 30 d. (ketvirtadienį) Klaipėdos universitetas (KU) tradiciškai išsirinko ir apdovanojo savo geriausius metų sportininkus. Šiais metais geriausiojo vardas skirtas III kurso magistrantui, RIO de Žaneiro olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojusiam Aurimui Didžbaliui. Jam šis titulas skiriamas ne pirmąjį kartą. Geriausiu KU sportininku jis buvo paskelbtas 2011 m. ir 2014 m.

Į geriausiųjų 2016-ųjų Klaipėdos universiteto sportininkų dešimtuką taip pat pateko: dviratininkas Ramūnas Navardauskas, karate kyochušin kovotojas Eventas Gužauskas ir Dominykas Juškevičius, sunkiaatletis Žygimantas Stanulis, stalo tenisininkai Alfredas Udra ir Tomas Mikutis, lengvaatletė – ėjikė Monika Vaiciukevičiūtė, badmintonininkė Gerda Voitechovskaja, lengvaatletis – rutulio stūmikas Šarūnas Banevičius.

Renginio organizatorė Klaipėdos universiteto sporto klubo pirmininkė Genovaitė Avižonienė džiaugėsi, kad šie apdovanojimai jau tapo gražia tradicija ir prieš didžiąsias metų šventes visi Klaipėdos universiteto sportininkai ir treneriai susirenka ir aptaria nuveiktus darbus, pasiektus rezultatus, džiaugiasi vieni kitų pergalėmis.

Klaipėdos universiteto bendruomenė dar kartą sveikina visus sportininkus bei jų trenerius ir didžiuojasi, kad jie atstovauja ir savo pergalėmis garsina Klaipėdos universitetą, Klaipėdos miestą ir Lietuvą.