LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Pasirašytos bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo sutartys

Liepos 31 dieną baigėsi bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo sutarčių pasirašymas. Šiame etape su Klaipėdos universitetu sutartis pasirašė 239 būsimieji pirmosios studijų pakopos pirmakursiai. Iš jų 116 įstojo į valstybės finansuojamas vietas, 122 – į valstybės nefinansuojamas vietas ir 1 – į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija.

Kaip ir kasmet, daugiausia stojančiųjų Klaipėdos universitete rinkosi sveikatos mokslų kryptį. Didelio studentų susidomėjimo susilaukė ir humanitarinių, inžinerijos, socialinių bei ugdymo mokslų kryptys.

Rugpjūčio 1 d., 12 val., prasideda antrasis pagrindinio priėmimo etapas. Pageidaujantieji jame dalyvauti savo ketinimą turi pažymėti bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Antrojo etapo prašymus į bakalauro studijas galima atnaujinti nuo rugpjūčio 1 d., 12 val., iki rugpjūčio 3 d., 16 val. Stojantieji gali keisti pageidavimų eiliškumą, jau įrašytus valstybės nefinansuojamų vietų pageidavimus ar įrašyti naujus, bet negali įrašyti naujų valstybės finansuojamų vietų ir valstybės nefinansuojamų vietų su studijų stipendija pageidavimų.

Antrajame etape galios tas pats įregistruotas prašymas, todėl šiame etape galės dalyvauti tik tie, kurie savo prašymus registravo pirmajame etape. Šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 7 d. iki 12 valandos.